Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Jízdní řád linky 058 Krefeld - Berlin (08:05)

08:05 Krefeld Hbf, Südseite
08:45 Duisburg Hbf
09:05 Oberhausen Hbf Fernbushaltestelle
09:20 Bottrop Am Hauptbahnhof
10:00 Herne Bf. Busbahnhof Westring
10:50 Hamm Busbahnhof, Unionstraße
13:45 Hannover ZOB
16:50 Berlin ZOB am Funkturm, Masurenallee 4-6
Dopravce: MeinFernbus
Zavazadla: 2 bag up to 20kg(67x50x27)-free, every next from 5 EUR
Storno podmínky: jízdenka je nevratná

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací