Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Jízdní řád linky 063 Мюнхен - Фрайбург (15:30)

15:30 München ZOB
17:00 Memmingen Hauptbahnhof, Bahnhofstr. 3
17:30 Leutkirch im Allgäu Aut. Nádr.
18:00 Wangen im Allgäu Aut. Nádr. Busbahnhof
18:35 Ravensburg Bahnhof Parkplatz Westseite, Escher – Wyss- Straße
19:00 Markdorf Aut. Nádr. Ravensburger Straße
19:10 Meersburg Aut. Nádr. Kirche
19:35 Überlingen Aut. Nádr. Busbahnhof
20:05 Engen Aut. Nádr. Grub/McDonald's
20:25 Hüfingen Aut. Nádr. Mariahof
20:50 Titisee Am Badeparadies 1, 79822
21:25 Freiburg im Breisgau Hbf/ZOB
Dopravce: MeinFernbus
Zavazadla: 2 bag up to 20kg(67x50x27)-free, every next from 5 EUR
Storno podmínky: jízdenka je nevratná

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací