Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Jízdní řád linky 063 Freiburg - München (11:15)

11:15 Freiburg im Breisgau Hbf/ZOB
11:50 Titisee Am Badeparadies 1, 79822
12:15 Hüfingen Aut. Nádr. Mariahof
12:35 Engen Aut. Nádr. Grub/McDonald's
13:10 Überlingen Aut. Nádr. Busbahnhof
13:30 Meersburg Aut. Nádr. Kirche
13:40 Markdorf Aut. Nádr. Ravensburger Straße
14:10 Ravensburg Bahnhof Parkplatz Westseite, Escher – Wyss- Straße
14:45 Wangen im Allgäu Aut. Nádr. Busbahnhof
15:10 Leutkirch im Allgäu Aut. Nádr.
15:40 Memmingen Hauptbahnhof, Bahnhofstr. 3
17:10 München ZOB
Dopravce: MeinFernbus
Zavazadla: 2 bag up to 20kg(67x50x27)-free, every next from 5 EUR
Storno podmínky: jízdenka je nevratná

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací