Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Jízdní řád linky 063 Freiburg - München (08:00)

08:00 Freiburg im Breisgau Hbf/ZOB
08:35 Titisee Am Badeparadies 1, 79822
09:05 Hüfingen Aut. Nádr. Mariahof
09:25 Engen Aut. Nádr. Grub/McDonald's
09:55 Überlingen Aut. Nádr. Busbahnhof
10:15 Meersburg Aut. Nádr. Kirche
10:25 Markdorf Aut. Nádr. Ravensburger Straße
10:55 Ravensburg Bahnhof Parkplatz Westseite, Escher – Wyss- Straße
11:30 Wangen im Allgäu Aut. Nádr. Busbahnhof
11:55 Leutkirch im Allgäu Aut. Nádr.
12:25 Memmingen Hauptbahnhof, Bahnhofstr. 3
13:55 München ZOB
Dopravce: MeinFernbus
Zavazadla: 2 bag up to 20kg(67x50x27)-free, every next from 5 EUR
Storno podmínky: jízdenka je nevratná

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací