Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Jízdní řád linky 063 München - Freiburg (11:30)

11:30 München ZOB
13:00 Memmingen Hauptbahnhof, Bahnhofstr. 3
13:30 Leutkirch im Allgäu Aut. Nádr.
14:00 Wangen im Allgäu Aut. Nádr. Busbahnhof
14:35 Ravensburg Bahnhof Parkplatz Westseite, Escher – Wyss- Straße
15:00 Markdorf Aut. Nádr. Ravensburger Straße
15:10 Meersburg Aut. Nádr. Kirche
15:35 Überlingen Aut. Nádr. Busbahnhof
16:05 Engen Aut. Nádr. Grub/McDonald's
16:25 Hüfingen Aut. Nádr. Mariahof
16:50 Titisee Am Badeparadies 1, 79822
17:25 Freiburg im Breisgau Hbf/ZOB
Dopravce: MeinFernbus
Zavazadla: 2 bag up to 20kg(67x50x27)-free, every next from 5 EUR
Storno podmínky: jízdenka je nevratná

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací