Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Jízdní řád linky 067 Амстердам - Прага (07:40)

07:40 Amsterdam Sloterdijk, Radarweg (Orlyplein), 1043 DT
10:50 Osnabruck Aut. Nádr., Eisenbahnstraße 10
11:35 Bad Oeynhausen Aut. Nádr., Königstraße 2,
12:55 Hannover ZOB
13:55 Braunschweig ZOB am Hbf., Berliner Platz
15:10 Magdeburg ZOB Bussteig 7
17:00 Leipzig Hbf.,Goethestr
18:40 Dresden Hbf., Bayerische Strasse
20:40 Praha Aut. Nádr. "Florenc"
Dopravce: Meinfernbus
Zavazadla: 2 bag up to 20kg(67x50x27)-free, every next from 5 EUR
Storno podmínky: jízdenka je nevratná

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací