Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Jízdní řád linky 076 Milano - Munchen (13:00)

13:00 Milano terminla bus Milano-Lampugnano
14:20 Lugano Via Giacomo E Filippo Ciani
14:55 Bellinzona Parkoviště vedle Hotelu Unione, Via H. Guisan
17:15 Chur Aut. Nádr., Gürtelstraße 14
18:35 Dornbirn Aut. Nádr., Bahnhofstraße, 6850
19:00 Bregenz Aut. Nádr., Fritz-Mayer-Platz 1, 6900
19:20 Lindau Berliner Platz
21:25 München ZOB
Dopravce: MeinFernbus
Zavazadla: 2 bag up to 20kg(67x50x27)-free, every next from 5 EUR
Storno podmínky: jízdenka je nevratná

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací