Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Jízdní řád linky 078 Любек - Leverkusen (07:30)

07:00 Lubeck Am Retteich
08:20 Schwerin Vlak. Nádr., Grunthalplatz 4
11:30 Berlin ZOB am Funkturm, Masurenallee 4-6
13:50 Leipzig Hbf.,Goethestr
16:50 Eisenach Uferstraße 40, 99817 Eisenach
17:40 Bad Hersfeld Hbf
18:40 Alsfeld Pfefferhöhe
19:25 Giessen Mathematikum, Liebigstraße 8
20:25 Siegen Koblenzerstraße
21:35 Leverkusen Vlakové nádraží
Dopravce: Meinfernbus
Zavazadla: 2 bag up to 20kg(67x50x27)-free, every next from 5 EUR
Storno podmínky: jízdenka je nevratná

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací