Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Jízdní řád linky 082 Дюссельдорф - Прага

08:30 Düsseldorf Hbf., Fernbusbhf., Worringer Str.
09:30 Essen Aut. Nádr., ul. Freiheit
10:00 Bochum Wittener Straße, železniční most
10:30 Dortmund ZOB bei Hbf
13:05 Kassel Aut. Nádr., "Wilhelmshöhe"
15:20 Erfurt Aut. Nádr., ul.Kurt-Schumacher-Straße 1
15:55 Weimar Aut. Nádr., ul. August-Baudert-Platz
16:35 Jena Aut. Nádr. "Paradies"
17:15 Gera Busparkplatz am Hauptbahnhof
18:15 Chemnitz Straße der Nationen Ecke Georgstraße
20:55 Praha Aut. Nádr. "Florenc"
Dopravce: MeinFernbus
Zavazadla: 2 bag up to 20kg(67x50x27)-free, every next from 5 EUR
Storno podmínky: jízdenka je nevratná

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací