Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Jízdní řád linky 095 Мерано - Мюнхен (08:00)

08:00 Merano Terme
08:03 Marlengo Kellerei
08:05 Cermes Rathaus
08:15 Lana Lido
08:25 Terlano Karl-Atz-Platz
08:40 Bolzano Hotel Alpi
09:10 Chiusa Bus Station
09:25 Bressanone Dantestraße auf der Hauptstraße
09:50 Vipiteno Deutschhaus
10:25 Innsbruck Busparkplatz am Hofgarten
12:35 München ZOB
Dopravce: MeinFernbus
Zavazadla: 2 bag up to 20kg(67x50x27)-free, every next from 5 EUR
Storno podmínky: jízdenka je nevratná

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací