Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Jízdní řád linky 095 Мерано - Мюнхен (12:00)

12:00 Merano Terme
12:03 Marlengo Kellerei
12:05 Cermes Rathaus
12:15 Lana Lido
12:25 Terlano Karl-Atz-Platz
12:40 Bolzano Hotel Alpi
13:10 Chiusa Bus Station
13:25 Bressanone Dantestraße auf der Hauptstraße
13:50 Vipiteno Deutschhaus
14:25 Innsbruck Busparkplatz am Hofgarten
16:35 München ZOB
Dopravce: MeinFernbus
Zavazadla: 2 bag up to 20kg(67x50x27)-free, every next from 5 EUR
Storno podmínky: jízdenka je nevratná

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací