Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Jízdní řád linky 098 Майнц - Киль (10:55)

10:55 Mainz Hbf., Kaiser - Wilhem - Ring
11:35 Frankfurt am Main airport Letiště
12:05 Frankfurt am Main Hbf. Südseite; Mannheimer Str
13:05 Giessen Mathematikum, Liebigstraße 8
14:10 Siegen Berliner Straße 39
15:35 Dortmund Hbf., ZOB, Steinstr.
16:40 Munster Aut. Zastavka, „Hafenstraße“, Friedrich-Ebert-Straße 1
18:55 Bremen Breitenweg
20:45 Hamburg ZOB am Hbf
22:05 Kiel ZOB
Dopravce: MeinFernbus
Zavazadla: 2 bag up to 20kg(67x50x27)-free, every next from 5 EUR
Storno podmínky: jízdenka je nevratná

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací