Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Jízdní řád linky 098 Kiel - Mainz (07:40)

07:40 Kiel ZOB
09:20 Hamburg ZOB am Hbf
10:55 Bremen Breitenweg
13:10 Munster Aut. Zastavka, „Hafenstraße“, Friedrich-Ebert-Straße 1
14:20 Dortmund Hbf., ZOB, Steinstr.
15:40 Siegen Berliner Straße 39
16:45 Giessen Mathematikum, Liebigstraße 8
17:50 Frankfurt am Main Hbf. Südseite; Mannheimer Str
18:15 Frankfurt am Main airport Letiště
18:50 Mainz Hbf., Kaiser - Wilhem - Ring
Dopravce: MeinFernbus
Zavazadla: 2 bag up to 20kg(67x50x27)-free, every next from 5 EUR
Storno podmínky: jízdenka je nevratná

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací