Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Jízdní řád linky 09F France - Poland

09:15 Nantes Gare SNCF Sud - Hotel Mercure
10:45 Rennes Gare SNCF
12:45 Le Mans Gare SNCF
16:00 Paris Place de la Concorde, Course La Reine
18:15 Lens Place Roger Salengro (przy Avenue du 4 Septembre)
19:00 Lille Place St. Hubert
08:00 Slubice Port Świecko, Świecko 39
10:00 Szczecin Aut. Nádr., Plac Grodnicki 1, nast. 1A
11:00 Nowogard stacja ORLEN ul.3-go Maja 27
12:00 Koszalin dworzec PKS, stanowisko 3
12:50 Slawno stacja paliw OKTAN, ul. Gdańska
13:30 Slupsk dworzec PKP, ul. Hugona Kollataja
14:30 Lebork Dw. PKP
15:10 Wejherowo Przystanek MZK przy C.H.Kaszuby
15:40 Gdynia Dworzec PKS przy Poczcie
16:30 Gdansk Dw.PKS ul.3 Maja 12, st.11
17:15 Tczew przystanek przy dworcu PKP, st. 12
17:45 Malbork dawny PKS- zatoka obok cukrowni
18:30 Elblag Dw.PKS Grunwaldzka 61 st. Miedzynarodowe.
09:30 Gorzow Wielkopolski Dworzec PKS, ul. Dworcowa 10
11:30 Walcz dworzec PKS, stan. 4
12:10 Pila dworzec PKS
13:10 Naklo nad Notecia dworzec PKS, stan. 4,5
13:45 Bydgoszcz dworzec PKS - stan. 18/19
14:30 Swiecie dworzec PKS
15:00 Grudziadz Dworzec PKP, ul. Dworcowa
16:15 Ilawa dworzec PKS
17:05 Ostroda dworzec PKS - stanowisko 9
18:00 Olsztyn dworzec PKS - stanowisko 11
18:50 Biskupiec parking obok dworca PKS
19:25 Mragowo dworzec PKS - ul. Kolejowa
20:00 Ketrzyn dworzec PKS, stan. 2
20:30 Gizycko parking przy biurze ORBIS
21:30 Elk Dworzec PKS, st. nr 1
22:20 Augustow Motel ul. Mazurska 4
23:00 Suwalki PGK, ul. Utrata
12:30 Gniezno dworzec PKS
13:30 Inowroclaw dworzec PKS
14:20 Torun przed Dw.PKP Toruń Miasto, Pl.18 Stycznia 4
15:30 Wloclawek dworzec PKS, stan. 9
16:30 Plock dworzec PKS, ul. Dworcowa
18:15 Ciechanow dworzec PKS, ul. Sienkiewicza
19:45 Ostroleka dworzec PKS
20:45 Lomza Przystanek MPK przy Sikorskiego i Al. Legionów
22:00 Bialystok Dw. Autobusowy, Monte Casino 8
09:00 Swiebodzin parking przy stacji paliw A2A3
11:00 Poznan dworzec autobusowy przy Galerii Poznań City Center, ul. S.Matyi 2
12:40 Konin Terminal międzynarodowy przy dworcu PKP
13:25 Kolo stacja paliw Polmax, ul. Sienkiewicza 88
14:30 Lodz Dw.PKP Łódź Kaliska, st.SINDBAD przed głównym wejściem
15:20 Lowicz dworzec PKS
16:30 Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
18:45 Siedlce przystanek MPK przy dworcu PKP
19:45 Biala Podlaska Hotel Delfin, Al. Jana Pawła II
16:00 Radom dworzec PKS
17:00 Pulawy przystanek POLSKI EXPRESS - zatoka obok dworca PKS
18:00 Lublin Dworzec PKS, Al. Tysiąclecia
19:00 Chelm dworzec PKS
19:30 Krasnystaw dworzec PKP
20:00 Zamosc Aut. Nádr., Hrubieszowska 1
20:30 Tomaszow Lubelski Dw. PKS
19:00 Krasnik Przystanek autobusowy ul. Narutowicza (rondo)
19:30 Janow Lubelski Dworzec PKS
20:00 Bilgoraj dworzec PKS
20:50 Hrubieszów Parking przy markecie Stokrotka
13:00 Kalisz Nowy Dworzec PKS, stan. 12 (wejście od ul. Podmiejskiej)
14:00 Sieradz Dworzec PKS, ul. Jana Pawła II 20
14:30 Zdunska Wola dworzec PKS ul. Juliusza
15:30 Piotrkow Trybunalski dworzec PKS, stan. 1,2
17:00 Kielce Dworzec PKS
17:45 Skarzysko-Kamienna zatoka MKS, ul. Niepodległości
18:15 Starachowice dworzec zachodni PKS
18:45 Ostrowiec Swietokrzyski Dworzec PKP, ul. Żabia 40
19:45 Sandomierz parking przed dworcem PKP
20:10 Tarnobrzeg parking obok dworca PKS
20:45 Stalowa Wola Dworzec PKS
09:45 Zielona Gora Dworzec PKS, ul. Dworcowa, 27
10:15 Nowa Sol dworzec PKS
10:50 Glogow Dworzec PKP
11:30 Leszno Dworzec PKP
12:45 Krotoszyn dworzec PKS
13:30 Ostrow Wielkopolski Dworzec PKS, ul. Dworcowa 16
14:15 Kepno Dworzec PKS stan. 1, ul Broniewskiego
15:00 Kluczbork dworzec PKS
15:30 Olesno przystanek, ul. Sądowa, przy dworcu PKS
16:30 Czestochowa Dworzec PKS, Al. Wolności 45, stan.13
17:15 Radomsko dworzec PKS
10:45 Legnica Dworzec PKS, ul.Dworcowa
12:00 Wroclaw Dočasné autobusové nádraží, ul. Joannitów 13
12:40 Olawa dworzec PKS peron międzynarodowy
13:00 Brzeg dworzec PKS
13:50 Opole Dworzec PKS, ul.1 Maja
11:45 Jawor dworzec PKP
12:10 Strzegom dworzec autobusowy, ul. Dworcowa
12:30 Walbrzych stacja paliw LOTOS, ul Wrocławska 144
13:00 Swidnica Dworzec PKS, ul. Spacerowa, st. 2
13:45 Dzierzoniow Parking przy PKS, ul. Batalionów Chłopskich
14:15 Zabkowice Slaskie dworzec PKP
15:00 Klodzko dworzec PKS, stan. 1
15:00 Nysa dworzec PKS, stanowisko 11
15:30 Prudnik dworzec PKS, stanowisko 4
16:00 Glogowek dworzec PKS
16:20 Kedzierzyn-Kozle dworzec PKS ul. 24 kwietnia, stan. 4
14:10 Gliwice zajezdnia PKS ul. Pionierów 8
14:35 Zabrze Pl. Warszawski
14:50 Bytom Stanowisko przy Dworcu autobusowym obok PKP, Plac Wolskiego 1
15:05 Chorzow Pl. Powstańców Śl.
15:20 Katowice Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1
16:30 Krakow Aut. Nádr., ul.Bosacka 18
14:55 Rybnik Dworzec Autobusowy ul. Budowlanych 6 stan. 1
15:20 Zory Dworzec PKS
15:45 Pszczyna plac za Kauflandem ul. Broniewskiego
16:15 Bielsko-Biała Dworzec PKS, dolna płyta, ul. Warszawska
17:30 Bochnia Pl. Pułaskiego - przystanek MPK
17:45 Brzesko Aut. Nádr.,ul. Uczestników Ruchu Oporu
18:10 Tarnow dworzec PKS, ul. Dworcowa, /stanowisko międzynarodowe/
18:55 Debica dworzec PKS ul. Głowackiego st. 6
19:20 Ropczyce Dworzec PKS
19:40 Rzeszow Dw. PKS ul. Grottgera
20:30 Przeworsk Dworzec PKS
20:50 Jaroslaw dworzec PKS ul. Pruchnicka st. 1
21:20 Przemysl ul. Czarnieckiego CMPA WAGABUNDA
19:30 Mielec parking obok dworca PKS
15:45 Myslenice Dworzec PKS, ul. Słoneczna
16:15 Mszana Dolna Dworzec PKS
16:55 Limanowa Dworzec autobusowy st. nr 1 BT LimaTur
17:30 Nowy Sacz Dworzec PKS
18:00 Grybow przystanek autobusowy, ul. Topolowa
18:25 Gorlice Dawny dworzec kolejowy - ul. Bardiowska 4
18:55 Biecz Przystanek MZK / PKS Rynek
19:15 Jaslo Stacja benzynowa Bliska, ul. Metzgera
20:00 Krosno dworzec PKS, miedzunarodnowe
20:50 Sanok Dworzec PKS ul. Lipińskiego, stanowisko nr 3
Dopravce: SINDBAD
Zavazadla: 2 bag up to 30kg-free, every next 10 EUR
Storno podmínky: do 336h: 90%
odjezd od 336h do 48h: 75%
odjezd od 48h do 0h: 10%
Slevy: 10% Skupina 10 osob
10% Ditě od 0-12 let
10% Mládež do 26 let
10% Důchodce od 55 let
50% 1 děti do 12 let (pouze s rodiči)

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací