Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Jízdní řád linky 103 Зинген - Пистиччи

15:10 Singen strada x Radolfzeller c\o Stadio
16:15 Winterthur Autolsilo ARCH
16:55 Zürich Aut. Nádr., Limmatstrasse 5
17:55 Luzern Parking Bus Inselipark
19:55 Lugano Stazione Bus
05:20 San Severo Transfer
05:45 Foggia Stazione FS
06:20 Candela S.S. 95 Distr. AGIP Casello A1
06:40 Melfi Stazione FS
06:50 Rionero in Vulture Stazione FS
07:05 Lagopesole SS658 c/o Esso_FILIANO
07:25 Potenza Terminal Bus Viale del Basento
07:55 Campomaggiore Bivio SS 407 Basentana
08:25 Grassano SCALO - Stazione FS
08:50 Salandra Scalo Ferroviario Loc.Pantano
09:05 Ferrandina SCALO - Stazione FS
09:15 Pisticci Scalo Ferroviario
Dopravce: Marino Autolinee
Zavazadla: 2 bag up to 30kg (140 cm)-free
Storno podmínky: do 48h: 70%
po 48h: jízdenka je nevratná
Slevy: 15% Mládež do 25 let
15% Důchodce od 60 let
40% Ditě od 0-11 let

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací