Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Jízdní řád linky 109 Odessa - Praha

06:30 Odessa Aut. Nádr. "Privokzalnaja", ul. Starosennaja 1
07:00 Odessa Aut. Nádr., ul.Kolontayevskaya 58
10:40 Uman Aut. Nádr., ul.Kievskaja, 1
14:00 Vinnytsia Aut. Nádr., Kyivska 8
16:10 Khmelnytskyi Aut. Nádr., Vinnytske shose str.23
18:50 Ternopil Aut. Nádr., Zhivova 7
21:30 Lviv Aut. Nádr., ul. Strijska 109
01:10 Jaroslaw Dw. PKS, Plac Więźniów Oświęcimia
02:10 Rzeszow Dw. PKS ul. Grottgera
04:10 Krakow Aut. Nádr., ul.Bosacka 18
06:00 Frydek-Mistek Aut. Nádr.
09:30 Brno Aut. Nádr. "Zvonařka"
12:00 Praha Aut. Nádr. "Florenc"
Dopravce: OOO Turist
Zavazadla: 1 bag 10% of the ticket price
Storno podmínky: do 48h: 90%
odjezd od 48h do 24h: 85%
odjezd od 24h do 12h: 80%
po 12h: jízdenka je nevratná

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací