Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Jízdní řád linky 11 Германия - Польша

15:00 Konstanz Döbeleparkplatz
15:45 Singen Haltestelle 'Hohentwielstation/Radolfzellerstrasse
16:30 Schwenningen Bf
17:45 Tubingen Hbf/ZOB
17:35 Pforzheim Busbahnhof Nord
19:00 Stuttgart Bus-Bf, Stuttgart-Obertürkheim, P+R Parkplatz, Hafenbahnstr. 15
20:00 Heilbronn Hafenstraße 6
21:30 Wurzburg Hbf
22:45 Bamberg Hbf
13:50 Sankt Gallen Lagerstrasse
15:15 Bregenz Busbf. / Hbf. stanowisko C
15:40 Lindau Karl Bever Pl. / Parkplatz 3
16:45 Memmingen Hauptbahnhof st. 8
17:10 Rosenheim Przystanek J-Luitpoldstr.
15:30 Innsbruck Eisstadion
14:45 Friedrichshafen Bf
15:35 Ravensburg ZOB, stanowisko 4-5
16:30 Biberach an der Riß ZOB-Eisenbahnstr.
16:30 Ulm ZOB am Hbf
17:15 Augsburg P+R Platz Oberhausen Nord - Donauwörther Str.
18:40 München ZOB an der Hackerbrücke, Arnulfstr. 21, St. 1-3
20:15 Ingolstadt OB (Bus Station), Esplanade, bstg. 17-19
21:50 Nurnberg ZOB, Bahnhofstr./ Käte-Strobel-Str., ADCOM Center
23:15 Bayreuth Hbf - stan. 5
20:15 Landshut Hbf - Busbahnhof - stan. 16
21:45 Regensburg Hbf-Bahnhofstrasse - stan. 15
22:45 Weiden in der Oberpfalz Neues Rathaus, Doktor-Pfleger-Straße
14:15 Luxemburg Busparkplatz, Rue Mercier (naprzeciw poczty)
15:15 Trier Hbf
15:45 Wittlich Wengerohr Bahnhof
17:15 Koblenz Hbf / Neversstr.
15:15 Saarlouis Hbf
15:50 Saarbrucken Dudweilerstraße 98
16:25 Homburg Hbf
17:15 Kaiserslautern Messeplatz
18:30 Mainz Hbf., Kaiser - Wilhem - Ring
19:00 Wiesbaden Hbf
15:15 Strasbourg Place de l Etoile
14:30 Freiburg im Breisgau ZOB
15:20 Offenburg Haltestelle 'Güterstrasse', Okenstr. (B3) (na wysokości Kaufland)
16:30 Rastatt Bf
17:15 Karlsruhe Hbf, Sudseite, ZOB, Schwarzwaldstr.
18:00 Heidelberg Hbf, Kurfürsten-Anlage
18:30 Mannheim ZOB Heinrich-von-Stephan-Str.
19:15 Darmstadt Hbf - West - Seite Zweifalltorweg
20:15 Frankfurt am Main Hbf. Südseite, Stuttgarter
21:10 Giessen Parkplatz, Róg Licher Str / An der Automeile
23:00 Kassel Aut. Nádr., "Wilhelmshöhe"
01:10 Braunschweig ZOB
05:15 Slubice Port Świecko, Świecko 39
07:15 Szczecin Aut. Nádr., Plac Grodnicki 1, nast. 1A
07:30 Nowogard stacja ORLEN ul.3-go Maja 27
08:45 Koszalin dworzec PKS, stanowisko 3
09:25 Slawno stacja paliw OKTAN, ul. Gdańska
09:50 Slupsk dworzec PKP, ul. Hugona Kollataja
10:45 Lebork Dw. PKP
11:25 Wejherowo Przystanek MZK przy C.H.Kaszuby
12:15 Gdynia Dworzec PKS przy Poczcie
13:00 Gdansk Dw.PKS ul.3 Maja 12, st.11
10:00 Kolobrzeg Dworzec PKS
06:20 Gorzow Wielkopolski Dworzec PKS, ul. Dworcowa 10
07:45 Walcz dworzec PKS, stan. 4
08:15 Pila dworzec PKS
08:35 Jastrowie dworzec PKS
09:20 Czluchow baza PKS, ul. Wojska Polskiego 5
09:45 Chojnice dworzec PKP
10:15 Czersk Parking ul. Kościuszki
11:00 Starogard Gdanski dworzec PKS stan. 10
11:30 Tczew przystanek przy dworcu PKP, st. 12
12:00 Malbork dawny PKS- zatoka obok cukrowni
12:30 Elblag Dw.PKS Grunwaldzka 61 st. Miedzynarodowe.
09:45 Szczecinek Dworzec PKP
06:25 Swiebodzin parking przy stacji paliw A2A3
08:00 Poznan dworzec autobusowy przy Galerii Poznań City Center, ul. S.Matyi 2
09:00 Gniezno dworzec PKS
09:35 Wrzesnia dworzec PKS, stan. 1
10:25 Konin Terminal międzynarodowy przy dworcu PKP
10:55 Kolo stacja paliw Polmax, ul. Sienkiewicza 88
11:25 Kutno McDonalds, ul. Józefów 26
11:00 Wloclawek dworzec PKS, stan. 9
12:00 Plock dworzec PKS, ul. Dworcowa
09:55 Znin Dworzec PKS
10:45 Bydgoszcz dworzec PKS - stan. 18/19
11:40 Swiecie dworzec PKS
12:15 Grudziadz Dworzec PKP, ul. Dworcowa
12:55 Kwidzyn dworzec PKP
10:00 Inowroclaw dworzec PKS
10:45 Torun przed Dw.PKP Toruń Miasto, Pl.18 Stycznia 4
11:50 Brodnica Parking miejski przy stacji Statoil (ul.Sądowa)
12:20 Nowe Miasto Lubawskie Stacja Orlen przy ul.Grunwaldzkiej
13:15 Ostroda dworzec PKS - stanowisko 9
14:20 Olsztyn dworzec PKS - stanowisko 11
15:00 Biskupiec parking obok dworca PKS
15:35 Mragowo dworzec PKS - ul. Kolejowa
16:10 Ketrzyn dworzec PKS, stan. 2
16:45 Gizycko parking przy biurze ORBIS
15:30 Szczytno Dworzec PKS
16:45 Pisz Dworzec PKS
17:45 Elk Dworzec PKS, st. nr 1
18:35 Augustow Motel ul. Mazurska 4
19:15 Suwalki PGK, ul. Utrata
Dopravce: SINDBAD
Zavazadla: 2 bag up to 30kg-free, every next 10 EUR
Storno podmínky: do 336h: 90%
odjezd od 336h do 48h: 75%
odjezd od 48h do 0h: 10%
Slevy: 10% Skupina 10 osob
10% Ditě od 0-12 let
10% Mládež do 26 let
10% Důchodce od 55 let
50% 1 děti do 12 let (pouze s rodiči)

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací