Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Jízdní řád linky 11 Польша - Германия

09:00 Suwalki PGK, ul. Utrata
09:40 Augustow Motel ul. Mazurska 4
10:30 Elk Dworzec PKS, st. nr 1
11:30 Pisz Dworzec PKS
12:45 Szczytno Dworzec PKS
10:35 Gizycko parking przy biurze ORBIS
11:15 Ketrzyn dworzec PKS, stan. 2
12:00 Mragowo dworzec PKS - ul. Kolejowa
12:40 Biskupiec parking obok dworca PKS
14:00 Olsztyn dworzec PKS - stanowisko 11
14:50 Ostroda dworzec PKS - stanowisko 9
15:40 Nowe Miasto Lubawskie Stacja Orlen przy ul.Grunwaldzkiej
16:10 Brodnica Parking miejski przy stacji Statoil (ul.Sądowa)
17:20 Torun przed Dw.PKP Toruń Miasto, Pl.18 Stycznia 4
18:05 Inowroclaw dworzec PKS
15:25 Kwidzyn dworzec PKP
16:20 Grudziadz Dworzec PKP, ul. Dworcowa
16:50 Swiecie dworzec PKS
17:50 Bydgoszcz dworzec PKS - stan. 18/19
18:30 Znin Dworzec PKS
16:30 Plock dworzec PKS, ul. Dworcowa
17:30 Wloclawek dworzec PKS, stan. 9
16:30 Kutno McDonalds, ul. Józefów 26
17:30 Kolo stacja paliw Polmax, ul. Sienkiewicza 88
18:05 Konin Terminal międzynarodowy przy dworcu PKP
19:00 Wrzesnia dworzec PKS, stan. 1
20:00 Gniezno dworzec PKS
21:00 Poznan dworzec autobusowy przy Galerii Poznań City Center, ul. S.Matyi 2
22:15 Swiebodzin parking przy stacji paliw A2A3
17:30 Szczecinek Dworzec PKP
14:30 Elblag Dw.PKS Grunwaldzka 61 st. Miedzynarodowe.
15:00 Malbork dawny PKS- zatoka obok cukrowni
15:45 Tczew przystanek przy dworcu PKP, st. 12
16:20 Starogard Gdanski dworzec PKS stan. 10
17:10 Czersk Parking ul. Kościuszki
17:30 Chojnice dworzec PKP
18:00 Czluchow baza PKS, ul. Wojska Polskiego 5
18:40 Jastrowie dworzec PKS
19:20 Pila dworzec PKS
20:00 Walcz dworzec PKS, stan. 4
21:40 Gorzow Wielkopolski Dworzec PKS, ul. Dworcowa 10
18:30 Kolobrzeg Dworzec PKS
14:30 Gdansk Dw.PKS ul.3 Maja 12, st.11
15:25 Gdynia Dworzec PKS przy Poczcie
16:10 Wejherowo Przystanek MZK przy C.H.Kaszuby
16:40 Lebork Dw. PKP
17:35 Slupsk dworzec PKP, ul. Hugona Kollataja
17:55 Slawno stacja paliw OKTAN, ul. Gdańska
18:55 Koszalin dworzec PKS, stanowisko 3
20:15 Nowogard stacja ORLEN ul.3-go Maja 27
21:00 Szczecin Aut. Nádr., Plac Grodnicki 1, nast. 1A
23:15 Slubice Port Świecko, Świecko 39
03:30 Braunschweig ZOB
05:25 Kassel Aut. Nádr., "Wilhelmshöhe"
07:00 Giessen Parkplatz, Róg Licher Str / An der Automeile
08:00 Frankfurt am Main Hbf. Südseite, Stuttgarter
08:30 Darmstadt Hbf - West - Seite Zweifalltorweg
09:00 Mannheim ZOB Heinrich-von-Stephan-Str.
09:30 Heidelberg Hbf, Kurfürsten-Anlage
10:15 Karlsruhe Hbf, Sudseite, ZOB, Schwarzwaldstr.
11:00 Rastatt Bf
12:00 Offenburg Haltestelle 'Güterstrasse', Okenstr. (B3) (na wysokości Kaufland)
13:00 Freiburg im Breisgau ZOB
12:00 Strasbourg Place de l Etoile
09:00 Wiesbaden Hbf
09:30 Mainz Hbf., Kaiser - Wilhem - Ring
10:30 Kaiserslautern Messeplatz
11:00 Homburg Hbf
11:30 Saarbrucken Dudweilerstraße 98
12:00 Saarlouis Hbf
10:00 Koblenz Hbf / Neversstr.
11:15 Wittlich Wengerohr Bahnhof
11:45 Trier Hbf
13:00 Luxemburg Busparkplatz, Rue Mercier (naprzeciw poczty)
04:30 Weiden in der Oberpfalz Neues Rathaus, Doktor-Pfleger-Straße
05:30 Regensburg Hbf-Bahnhofstrasse - stan. 15
07:00 Landshut Hbf - Busbahnhof - stan. 16
05:00 Bayreuth Hbf - stan. 5
06:00 Nurnberg ZOB, Bahnhofstr./ Käte-Strobel-Str., ADCOM Center
07:15 Ingolstadt OB (Bus Station), Esplanade, bstg. 17-19
08:45 München ZOB an der Hackerbrücke, Arnulfstr. 21, St. 1-3
10:00 Augsburg P+R Platz Oberhausen Nord - Donauwörther Str.
11:00 Ulm ZOB am Hbf
11:00 Biberach an der Riß ZOB-Eisenbahnstr.
12:00 Ravensburg ZOB, stanowisko 4-5
12:30 Friedrichshafen Bf
11:10 Innsbruck Eisstadion
09:45 Rosenheim Przystanek J-Luitpoldstr.
10:30 Memmingen Hauptbahnhof st. 8
11:35 Lindau Karl Bever Pl. / Parkplatz 3
12:00 Bregenz Busbf. / Hbf. stanowisko C
13:25 Sankt Gallen Lagerstrasse
05:15 Bamberg Hbf
06:45 Wurzburg Hbf
08:15 Heilbronn Hafenstraße 6
09:00 Stuttgart Bus-Bf, Stuttgart-Obertürkheim, P+R Parkplatz, Hafenbahnstr. 15
09:45 Pforzheim Busbahnhof Nord
09:45 Tubingen Hbf/ZOB
10:45 Schwenningen Bf
11:30 Singen Haltestelle 'Hohentwielstation/Radolfzellerstrasse
12:15 Konstanz Döbeleparkplatz
Dopravce: SINDBAD
Zavazadla: 2 bag up to 30kg-free, every next 40 PLN
Storno podmínky: do 336h: 90%
odjezd od 336h do 48h: 75%
odjezd od 48h do 0h: 10%
Slevy: 10% Skupina 10 osob
10% Ditě od 0-12 let
10% Mládež do 26 let
10% Důchodce od 55 let
50% 1 děti do 12 let (pouze s rodiči)

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací