Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Jízdní řád linky 12 Poland - Germany

09:00 Suwalki PGK, ul. Utrata
09:40 Augustow Motel ul. Mazurska 4
10:30 Elk Dworzec PKS, st. nr 1
11:30 Pisz Dworzec PKS
12:45 Szczytno Dworzec PKS
10:35 Gizycko parking przy biurze ORBIS
11:15 Ketrzyn dworzec PKS, stan. 2
12:00 Mragowo dworzec PKS - ul. Kolejowa
12:40 Biskupiec parking obok dworca PKS
14:00 Olsztyn dworzec PKS - stanowisko 11
14:50 Ostroda dworzec PKS - stanowisko 9
15:40 Nowe Miasto Lubawskie Stacja Orlen przy ul.Grunwaldzkiej
16:10 Brodnica Parking miejski przy stacji Statoil (ul.Sądowa)
17:20 Torun przed Dw.PKP Toruń Miasto, Pl.18 Stycznia 4
18:05 Inowroclaw dworzec PKS
15:25 Kwidzyn dworzec PKP
16:20 Grudziadz Dworzec PKP, ul. Dworcowa
16:50 Swiecie dworzec PKS
17:50 Bydgoszcz dworzec PKS - stan. 18/19
18:30 Znin Dworzec PKS
16:30 Plock dworzec PKS, ul. Dworcowa
17:30 Wloclawek dworzec PKS, stan. 9
16:30 Kutno McDonalds, ul. Józefów 26
17:30 Kolo stacja paliw Polmax, ul. Sienkiewicza 88
18:05 Konin Terminal międzynarodowy przy dworcu PKP
19:00 Wrzesnia dworzec PKS, stan. 1
20:00 Gniezno dworzec PKS
21:00 Poznan dworzec autobusowy przy Galerii Poznań City Center, ul. S.Matyi 2
22:15 Swiebodzin parking przy stacji paliw A2A3
17:30 Szczecinek Dworzec PKP
14:30 Elblag Dw.PKS Grunwaldzka 61 st. Miedzynarodowe.
15:00 Malbork dawny PKS- zatoka obok cukrowni
15:45 Tczew przystanek przy dworcu PKP, st. 12
16:20 Starogard Gdanski dworzec PKS stan. 10
17:10 Czersk Parking ul. Kościuszki
17:30 Chojnice dworzec PKP
18:00 Czluchow baza PKS, ul. Wojska Polskiego 5
18:40 Jastrowie dworzec PKS
19:20 Pila dworzec PKS
20:00 Walcz dworzec PKS, stan. 4
21:40 Gorzow Wielkopolski Dworzec PKS, ul. Dworcowa 10
18:30 Kolobrzeg Dworzec PKS
14:30 Gdansk Dw.PKS ul.3 Maja 12, st.11
15:25 Gdynia Dworzec PKS przy Poczcie
16:10 Wejherowo Przystanek MZK przy C.H.Kaszuby
16:40 Lebork Dw. PKP
17:35 Slupsk dworzec PKP, ul. Hugona Kollataja
17:55 Slawno stacja paliw OKTAN, ul. Gdańska
18:55 Koszalin dworzec PKS, stanowisko 3
20:15 Nowogard stacja ORLEN ul.3-go Maja 27
21:00 Szczecin Aut. Nádr., Plac Grodnicki 1, nast. 1A
23:15 Slubice Port Świecko, Świecko 39
04:00 Hannover Aut. Nádr., Rundestraße 12
05:30 Osnabruck HBF, Eisenbahnstr.
06:30 Munster Fernreisebusse “Hafenstraße” Parkplatz Hafenstraße / Frie-Vendt-Straße
05:25 Bielefeld Sennestadt, Hansestr.
06:15 Paderborn Hbf
08:00 Dortmund Hbf Nordseite, Steinstrasse
08:15 Hagen Haltestelle Hagen- Kuckelhausen Am Konrad – Adenauer-Ring
08:45 Wuppertal Am Wunderbau
09:30 Düsseldorf Hbf, Fernbusbahnhof, Worringer Str. 140
10:25 Köln Breslauer Platz
11:10 Bonn Thomastr. - Busparkplatz am alten Friedhof
12:00 Bruhl Przystanek dla autobusów miejskich na ulicy Wesselinger Strasse 8, Brühl
08:30 Bochum Wittener Straße, železniční most
09:00 Essen Aut. Nádr., ul. Freiheit
09:30 Duisburg Hbf
10:00 Krefeld Hbf, Südseite
10:30 Monchengladbach Hbf / alter Busbahnhof-Hindenburgstr
11:30 Aachen Wilmersdorfer Straße
12:30 Liege Dworzec Guillemins - Rue du Plan Incline
Dopravce: SINDBAD
Zavazadla: 2 bag up to 30kg-free, every next 40 PLN
Storno podmínky: do 336h: 90%
odjezd od 336h do 48h: 75%
odjezd od 48h do 0h: 10%
Slevy: 10% Skupina 10 osob
10% Ditě od 0-12 let
10% Mládež do 26 let
10% Důchodce od 55 let
50% 1 děti do 12 let (pouze s rodiči)

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací