Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Jízdní řád linky 1264 Stuttgart - Riga

09:05 Stuttgart Airport Busterminal SAB
10:00 Heilbronn Busbahnhof des Hauptbahnhofes
11:25 Wurzburg HBf, westliche Haltestelle, Bussteig Nr. 12
13:55 Erfurt Zentrale Omnibusbahnhof (ZOB), Bussteig 4 (HBf)
15:15 Gera Busparkplatz am Hauptbahnhof
16:15 Chemnitz near Bus Station (ZOB) at Georgstr.
17:35 Dresden Hbf, Nordseite, Bayrische Str.
19:15 Leipzig Haltestelle "Goethestrasse"
22:00 Berlin ZOB am Funkturm, Masurenallee 4-6
06:15 Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
07:50 Ostrow Mazowiecka ul. Pilata 3 (przy Dw. PKS)
09:20 Bialystok Dw. Autobusowy, Monte Casino 8
10:45 Augustow Parking przy ul. Koscielnej
11:40 Suwalki ul. Utrata (przy Dw. PKS)
14:00 Marijampolė Autobusu stotis, ul.Stoties 2 B
15:05 Kaunas Kaunakiemio g. 9,
16:40 Panevėžys Autobusu stotis, Savanoriu a. 5
18:50 Riga Aut. Nádr., ul.Pragas iela 1
Dopravce: Ecolines Estonia OU
Zavazadla: 1 bag up to 30kg(50x50x80)-free, every next from 10 EUR.
Storno podmínky: do 24h: 80%
odjezd od 24h do 1h: 50%
po 1h: jízdenka je nevratná
Slevy: 10% Ditě od 13-18 let
10% Mládež do 26 let
10% Důchodce od 60 let
10% Student (Euro26)
10% Student (ISIC)
10% Student (ITIC)
50% Děti 5-12 let (pouze s rodiči)
50% Děti 0-5 let (pouze s rodiči)

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím