Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Jízdní řád linky 129 Гамбург - Мюнхен (08:30)

08:30 Hamburg ZOB am Hbf
09:40 Bergen (Celle) Harburger Straße 20, 29303
10:10 Celle Aut. Nádr., Trüllerstraße, 29221
11:25 Braunschweig ZOB
13:20 Magdeburg ZOB am Hbf
15:15 Leipzig Hbf.,Goethestr
18:55 Nurnberg Hbf/Willi‐Brand‐Platz
21:10 München Hbf. (před budovou hl. nadraží - Arnulfstraße)
Dopravce: MeinFernbus
Zavazadla: 2 bag up to 20kg(67x50x27)-free, every next from 5 EUR
Storno podmínky: jízdenka je nevratná

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací