Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Jízdní řád linky 135 Frankfurt - Berlin (09:30)

09:30 Frankfurt am Main Hbf. Südseite; Mannheimer Str
10:30 Giessen Mathematikum, Liebigstraße 8
11:05 Marburg Krummbogen
11:55 Bad Zwesten Brunnenstraße
12:40 Kassel Bahnhof Wilhelmshöhe
13:40 Gottingen Busbahnhof - Zooinstitut, 28 Berliner Str.
15:15 Braunschweig Hauptbahnhof, Berliner str.
17:45 Berlin ZOB am Funkturm, Masurenallee 4-6
Dopravce: Meinfernbus
Zavazadla: 2 bag up to 20kg(67x50x27)-free, every next from 5 EUR
Storno podmínky: jízdenka je nevratná

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací