Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Jízdní řád linky 14 Кельн - Герлиц

07:40 Köln airport Flughafen ZOB
08:25 Leverkusen Mitte Busbahnhof
09:15 Düsseldorf ZOB am Hbf
09:55 Duisburg Hbf
13:05 Hannover ZOB am Hbf, Raschplatz
15:15 Magdeburg ZOB am Hbf
17:30 Berlin ZOB am Funkturm, Masurenallee 4-6
17:50 Berlin Südkreuz Bf, ul.Hildegard-Knef-Platz
19:30 Cottbus ZOB, Marienstr. 1
20:30 Hoyerswerda Lausitzer Platz
21:20 Bautzen Schliebenstraße, Parkplatz
22:00 Gorlitz Hbf
Dopravce: Postbus
Zavazadla: 1 bag up to 23kg(74,5x49,5x27,5)-free, every next from 10 EUR
Storno podmínky: jízdenka je nevratná

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací