Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Jízdní řád linky 141 Хоф - Кур (12:15)

12:15 Hof Hauptbahnhof, Haltestelle 5
13:25 Weiden in der Oberpfalz Neues Rathaus, Doktor-Pfleger-Straße
14:35 Regensburg Hbf, Bahnhofstraße
17:25 München Aut. Nádr., Arnulfstraße 21
19:35 Lindau Aut. Nádr., Bregenzer Straße 48
19:55 Bregenz Aut. Nádr., Fritz-Mayer-Platz 1, 6900
20:15 Dornbirn Aut. Nádr., Bahnhofstraße, 6850
21:35 Chur Aut. Nádr., Gürtelstraße 14
Dopravce: Meinfernbus
Zavazadla: 2 bag up to 20kg(67x50x27)-free, every next from 5 EUR
Storno podmínky: jízdenka je nevratná

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací