Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Jízdní řád linky 147 Запорожье - Прага

18:00 Zaporizhia Aut. Nádr., nást.0
20:00 Dnipro Aut. Nádr., Kurchatova str. 10
22:00 Pyatikhatky (Dnipropetrovska obl.) Bus Station
23:10 Oleksandriia Aut. Nádr.
01:00 Kirovohrad Aut. Nádr., Olexandrijske s. 1
03:20 Cherkasy Aut. Nádr.
07:00 Kiev Aut. Nádr. "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja nam.3
08:00 Kiev Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.)
10:30 Korosten Aut. Nádr.
13:00 Sarny (Rivnenska obl.) Aut. Nádr. Belgorodska ul. 39
15:40 Kovel Aut. Nádr., bulvár L.Ukrainki 42
19:10 Lublin Dworzec PKS, Al. Tysiąclecia
22:30 Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
00:20 Lodz Dw. PKS
03:30 Wroclaw Dočasné autobusové nádraží, ul. Joannitów 13
06:50 Liberec Aut. Nádr., ul.Vaňurova 885/5
08:00 Mlada Boleslav Aut. Nádr., tř. Václava Klementa 1459
09:00 Praha Aut. Nádr. "Florenc"
Dopravce: Musil Tour s.r.o.
Zavazadla: 1 bag up to 25kg(30x60x80)-free, every next from 10 USD or 80 UAH
Storno podmínky: do 48h: 85%
odjezd od 48h do 24h: 50%
po 24h: jízdenka je nevratná
Slevy: 10% Student (ISIC)
10% Důchodce od 60 let
50% Ditě od 4-12 let
80% Ditě od 0-4 let

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací