Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Jízdní řád linky 147 Эрфурт - Варнемюнде (13:30)

13:30 Erfurt Aut. Nádr., ul.Kurt-Schumacher-Straße 1
14:05 Weimar Aut. Nádr., ul. August-Baudert-Platz
14:40 Jena Aut. Nádr. "Paradies"
18:00 Berlin Alexanderplatz, ul. Alexanderstraße 3
20:40 Rostock ZOB
21:05 Rostock Warnemünde Werft
21:10 Rostock Warnemünde Strand (Jugendherberge)
Dopravce: MeinFernbus
Zavazadla: 2 bag up to 20kg(67x50x27)-free, every next from 5 EUR
Storno podmínky: jízdenka je nevratná

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací