Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Jízdní řád linky 15 Герлиц - Дюссельдорф

09:30 Gorlitz Hbf
10:20 Bautzen Schliebenstraße, Parkplatz
11:35 Dresden Hbf., Bayerische Strasse
12:55 Chemnitz ZOB
14:20 Gera Berufsakademie
14:55 Jena Bf Goschwitz
15:40 Erfurt ZOB, Willi-Brandt-Platz
16:45 Eisenach Uferstraße 40, 99817 Eisenach
18:40 Kassel Bahnhof Wilhelmshöhe
21:00 Dortmund Hbf., ZOB, Steinstr.
21:50 Essen ZOB
22:30 Düsseldorf ZOB am Hbf
Dopravce: Postbus
Zavazadla: 1 bag up to 23kg(74,5x49,5x27,5)-free, every next from 10 EUR
Storno podmínky: jízdenka je nevratná

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací