Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Jízdní řád linky 1556 Ulm - Warszawa - Riga

12:25 Ulm Fernbusparkplatz Eberhard-Finckh-Strasse 34
13:25 Augsburg Park&Ride-Platz "Oberhausen-Nord" (Biberbachstrasse)
14:30 München ZOB, Arnulfstr.21, Bussteig 5
16:50 Nurnberg ZOB, Bahnhofstr.11, Im Adcom. Center
06:15 Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
07:50 Ostrow Mazowiecka ul. Pilata 3 (przy Dw. PKS)
09:20 Bialystok Dw. Autobusowy, Monte Casino 8
10:45 Augustow Parking przy ul. Koscielnej
11:40 Suwalki ul. Utrata (przy Dw. PKS)
14:00 Marijampolė Autobusu stotis, ul.Stoties 2 B
15:05 Kaunas Kaunakiemio g. 9,
16:40 Panevėžys Autobusu stotis, Savanoriu a. 5
18:50 Riga Aut. Nádr., ul.Pragas iela 1
Dopravce: Ecolines Estonia OU
Storno podmínky: do 24h: 80%
odjezd od 24h do 1h: 50%
po 1h: jízdenka je nevratná
Slevy: 10% Ditě od 13-18 let
10% Mládež do 26 let
10% Důchodce od 60 let
10% Student (Euro26)
10% Student (ISIC)
10% Student (ITIC)
50% Děti 0-5 let (pouze s rodiči)
50% Děti 5-12 let (pouze s rodiči)

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím