Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Jízdní řád linky 170 Рюген - Дрезден

09:20 Göhren Aut. Nádr., Bahnhofstraße 1-2
09:25 Baabe Chaussee 7
09:35 Sellin Hauptstraße 7-8
09:55 Binz Aut. Nádr., Dollahner Straße 17, nast.3
10:15 Bergen auf Rügen Úhel Ringstraße a B196
10:50 Stralsund Weidendamm, nast. 1
11:25 Greifswald Aut. Nádr., Bahnhofstraße 36, nast.4
14:40 Berlin ZOB am Funkturm, Masurenallee 4-6
15:25 Berlin airport Shonefeld Letiště "Shonefeld"
17:20 Dresden Hansastraße (Neustadt)
17:30 Dresden ZOB bei Hauptbahnhof, Bayrische Str.
Dopravce: MeinFernbus
Zavazadla: 2 bag up to 20kg(67x50x27)-free, every next from 5 EUR
Storno podmínky: jízdenka je nevratná

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací