Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Jízdní řád linky 18 Poland-Italy

05:30 Sanok Dworzec PKS ul. Lipińskiego, stanowisko nr 3
06:20 Krosno Dworzec PKS, ul. Naftowa, stanowisko międzynarodowe
07:00 Jaslo Stacja benzynowa Bliska, ul. Metzgera
07:20 Biecz Przystanek MZK / PKS Rynek
07:50 Gorlice Dawny dworzec kolejowy - ul. Bardiowska 4
08:15 Grybow przystanek autobusowy, ul. Topolowa
08:45 Nowy Sacz Dworzec PKS
09:20 Limanowa Dworzec autobusowy st. nr 1 BT LimaTur
10:00 Mszana Dolna Dworzec PKS
10:40 Myslenice Dworzec PKS, ul. Słoneczna
07:30 Mielec parking obok dworca PKS
05:30 Przemysl Aut. Nádr., ul. Stefana Czarnieckiego 4
06:05 Jaroslaw dworzec PKS ul. Pruchnicka st. 1
06:25 Przeworsk Dworzec PKS
07:30 Rzeszow Dw. PKS ul. Grottgera
07:50 Ropczyce Dworzec PKS Zielona 1
08:15 Debica dworzec PKS ul. Głowackiego st. 6
09:00 Tarnow dworzec PKS, ul. Dworcowa, /stanowisko międzynarodowe/
09:25 Brzesko Aut. Nádr.,ul. Uczestników Ruchu Oporu
09:40 Bochnia Pl. Pułaskiego - przystanek MPK
11:00 Bielsko-Biała Dworzec PKS, dolna płyta, ul. Warszawska
11:30 Pszczyna plac za Kauflandem ul. Broniewskiego
12:00 Zory Dworzec PKS
12:30 Rybnik Dworzec Autobusowy ul. Budowlanych 6 stan. 1
11:00 Krakow Aut. Nádr., ul.Bosacka 18
12:10 Katowice Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1
12:25 Chorzow Pl. Powstańców Śl.
12:40 Bytom Stanowisko przy Dworcu autobusowym obok PKP, Plac Wolskiego 1
13:00 Zabrze Pl. Warszawski
13:15 Gliwice zajezdnia PKS ul. Pionierów 8
10:45 Kedzierzyn-Kozle dworzec PKS ul. 24 kwietnia, stan. 4
11:05 Glogowek dworzec PKS
11:45 Prudnik dworzec PKS, stanowisko 4
12:15 Nysa dworzec PKS, stanowisko 11
12:45 Klodzko dworzec PKS, stan. 1
13:25 Zabkowice Slaskie dworzec PKP
14:05 Dzierzoniow Parking przy PKS, ul. Batalionów Chłopskich
14:35 Swidnica Dworzec PKS, ul. Spacerowa, st. 2
15:05 Walbrzych stacja paliw LOTOS, ul Wrocławska 144
15:25 Strzegom dworzec autobusowy, ul. Dworcowa
15:45 Jawor dworzec PKP
13:30 Opole Dworzec PKS, ul.1 Maja
14:20 Brzeg dworzec PKS
14:40 Olawa dworzec PKS peron międzynarodowy
15:15 Wroclaw Dočasné autobusové nádraží, ul. Joannitów 13
16:30 Legnica Dworzec PKS, ul.Dworcowa
09:15 Radomsko dworzec PKS
10:15 Czestochowa Dworzec PKS, Al. Wolności 45, stan.13
11:15 Olesno przystanek, ul. Sądowa, przy dworcu PKS
11:45 Kluczbork dworzec PKS
12:30 Kepno Dworzec PKS stan. 1, ul Broniewskiego
13:20 Ostrow Wielkopolski Dworzec PKS, ul. Dworcowa 16
14:00 Krotoszyn dworzec PKS
15:30 Leszno Dworzec PKP
16:30 Glogow Dworzec PKP
17:15 Nowa Sol dworzec PKS
17:45 Zielona Gora Dworzec PKS, ul. Dworcowa, 27
07:15 Stalowa Wola Dworzec PKS
07:50 Tarnobrzeg Aut. Nádr. st.2, ul. A. Mickiewicza
08:15 Sandomierz parking przed dworcem PKP
09:15 Ostrowiec Swietokrzyski Dworzec PKP, ul. Żabia 40
09:45 Starachowice dworzec zachodni PKS
10:15 Skarzysko-Kamienna zatoka MKS, ul. Niepodległości
11:00 Kielce Dworzec PKS
12:30 Piotrkow Trybunalski dworzec PKS, stan. 1,2
13:30 Zdunska Wola dworzec PKS ul. Juliusza
14:00 Sieradz Dworzec PKS, ul. Jana Pawła II 20
15:00 Kalisz Nowy Dworzec PKS, stan. 12 (wejście od ul. Podmiejskiej)
06:30 Hrubieszów Parking przy markecie Stokrotka
07:30 Bilgoraj dworzec PKS
08:10 Janow Lubelski Dworzec PKS
08:40 Krasnik Przystanek autobusowy ul. Narutowicza (rondo)
06:40 Tomaszow Lubelski Dw. PKS
07:30 Zamosc Aut. Nádr., Hrubieszowska 1
08:00 Krasnystaw dworzec PKP
08:40 Chelm dworzec PKS
10:00 Lublin Dworzec PKS, Al. Tysiąclecia
10:55 Pulawy przystanek POLSKI EXPRESS - zatoka obok dworca PKS
12:00 Radom dworzec PKS
07:15 Biala Podlaska Hotel Delfin, Al. Jana Pawła II
08:30 Siedlce przystanek MPK przy dworcu PKP
10:45 Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
12:00 Lowicz dworzec PKS
13:20 Lodz Dw.PKP Łódź Kaliska, st.SINDBAD przed głównym wejściem
14:40 Kolo stacja paliw Polmax, ul. Sienkiewicza 88
15:15 Konin Terminal międzynarodowy przy dworcu PKP
16:55 Poznan dworzec autobusowy przy Galerii Poznań City Center, ul. S.Matyi 2
18:45 Swiebodzin parking przy stacji paliw A2A3
06:30 Bialystok Dw. Autobusowy, Monte Casino 8
07:45 Lomza Przystanek MPK przy Sikorskiego i Al. Legionów
08:30 Ostroleka dworzec PKS
10:00 Ciechanow dworzec PKS, ul. Sienkiewicza
11:30 Plock dworzec PKS, ul. Dworcowa
12:30 Wloclawek dworzec PKS, stan. 9
13:40 Torun przed Dw.PKP Toruń Miasto, Pl.18 Stycznia 4
14:30 Inowroclaw dworzec PKS
15:30 Gniezno dworzec PKS
04:30 Suwalki PGK, ul. Utrata
05:10 Augustow Motel ul. Mazurska 4
06:00 Elk Dworzec PKS, st. nr 1
07:00 Gizycko parking przy biurze ORBIS
07:30 Ketrzyn dworzec PKS, stan. 2
08:05 Mragowo dworzec PKS - ul. Kolejowa
08:40 Biskupiec parking obok dworca PKS
09:30 Olsztyn dworzec PKS - stanowisko 11
10:25 Ostroda dworzec PKS - stanowisko 9
11:15 Ilawa dworzec PKS
12:30 Grudziadz Dworzec PKP, ul. Dworcowa
13:00 Swiecie dworzec PKS
13:45 Bydgoszcz dworzec PKS - stan. 18/19
14:15 Naklo nad Notecia dworzec PKS, stan. 4,5
15:15 Pila dworzec PKS
15:55 Walcz dworzec PKS, stan. 4
18:00 Gorzow Wielkopolski Dworzec PKS, ul. Dworcowa 10
08:15 Elblag Dw.PKS Grunwaldzka 61 st. Miedzynarodowe.
09:00 Malbork dawny PKS- zatoka obok cukrowni
09:30 Tczew przystanek przy dworcu PKP, st. 12
10:30 Gdansk Dw.PKS ul.3 Maja 12, st.11
11:20 Gdynia Dworzec PKS przy Poczcie
11:50 Wejherowo Przystanek MZK przy C.H.Kaszuby
12:30 Lebork Dw. PKP
13:30 Slupsk dworzec PKP, ul. Hugona Kollataja
14:10 Slawno stacja paliw OKTAN, ul. Gdańska
15:00 Koszalin dworzec PKS, stanowisko 3
16:30 Nowogard stacja ORLEN ul.3-go Maja 27
17:30 Szczecin Aut. Nádr., Plac Grodnicki 1, nast. 1A
20:00 Slubice Port Świecko, Świecko 39
06:40 Bolzano Fermata bus turistici Via Alto Adige
07:25 Trento Lungadige Monte Grappa 18
09:00 Verona Aut. Zastavka, Porta Nuova, ul. Cardinale Girolamo
10:45 Modena Aut. Nádr., Via Glauco Gottardi
11:45 Bologna Autostazione di Bologna – Piazza XX Settembre, 6
13:15 Firenze Piazzale Montelungo Fermata Bus
14:05 Arezzo Via Bernardo Rossellino 11
16:50 Roma Aut. Nádr. Tiburtina nást. 18
17:45 Frosinone Vlak. Nádr. Piazza A. Kambo 2
18:30 Cassino parcheggio di fronte Hotel Edra Palace
19:00 Caianello Hotel Re di Cuori, Via Ceraselle 1
19:30 Caserta Aut. Nádr.-Piazza Garibaldi
20:10 Napoli Parcheggio Metropark via Corso Arnaldo Lucci
20:45 Pompei Piazza Mercato
21:15 Salerno Piazza Concordia
21:45 Battipaglia Parking vedle Villa Comunale/Bar Consis/
10:30 Brescia Przystanek dla busów naprzeciwko Dworca Autobusowego
11:30 Bergamo Aut. Nádr., Pullma-Piazza Marconi
12:30 Milano terminla bus Milano-Lampugnano
14:00 Alessandria Stazione Fs-Via Della Republica
15:30 Genova Piazza Della Vittoria 30 R lato INPS
16:30 Savona Vlak. Nádr., Piazza Aldo Moro
17:40 Taggia Via Boselli 50, vedle banky UniCredit
17:40 Sanremo Via Boselli 50, vedle banky UniCredit
18:20 Monaco Autogril La Scoperta
18:40 Nice Avenue Thiers, GARE SNCF NICE VILLE
19:20 Cannes Boulevard Jean Hibert, parking QUAI MAX LAUBEUF
13:00 Cesena Dw.Kolejowy Via Europa
13:45 Rimini Via A. Fada ( centro studi )
15:15 Ancona Dw. Kolejowy Piazza Rosetti
16:05 Civitanova Marche Benzinka Esso Via Silvio Pellico 46
16:20 Porto San Giorgio Parkoviště, Via Santa Vittoria 5
16:35 San Benedetto del Tronto Dálnice vedle hotelu TRUCK ONE Via San Giovanni Scaffa
16:55 Giulianova Parking/Hotel Breaking via Italia
17:35 Pescara Stazione FS, piazza della Republica
18:35 Lanciano Contrada Santa Calcagna 69 stacja AGIP obok baru Saquella
19:05 Termoli Terminal Bus, Via Martiri della Resistenza, 174-176, 86039
19:30 San Severo Stazione FS, Piazza della Constutizione 1
20:05 Foggia Piazza della stazione Fs-Piazalle Vittorio Veneto
20:45 Cerignola Aut. Nádr., ul. Via dei Mandorli, naproti čerpací stanice Tamoil
21:50 Bari Dworzec kolejowy Piazza Aldo Moro
22:45 Taranto dworzec kolejowy Vialle Duca d'Aosta
23:35 Brindisi Via Galanti 1 Ist. Prof.
23:55 Lecce Parking na wprost hotelu Tiziano
Dopravce: SINDBAD
Zavazadla: 1 bags up to 25kg-free, every next 10 EUR.
Storno podmínky: do 336h: 90%
odjezd od 336h do 48h: 75%
odjezd od 48h do 0h: 10%
Slevy: 10% Mládež do 26 let
10% Skupina 10 osob
10% Ditě od 0-12 let
10% Důchodce od 55 let
50% 1 děti do 12 let (pouze s rodiči)

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací