Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Jízdní řád linky 19 Польша-Италия (2)

10:15 Sanok Dworzec PKS ul. Lipińskiego, stanowisko nr 3
11:15 Krosno Dworzec PKS, ul. Naftowa, stanowisko międzynarodowe
11:55 Jaslo Stacja benzynowa Bliska, ul. Metzgera
12:20 Biecz Przystanek MZK / PKS Rynek
12:50 Gorlice ul. Bardiowska 4
13:20 Grybow przystanek autobusowy, ul. Topolowa
13:50 Nowy Sacz Dworzec PKS
14:25 Limanowa Dworzec autobusowy st. nr 1 BT LimaTur
15:05 Mszana Dolna Dworzec PKS
15:40 Myslenice Dworzec PKS, ul. Słoneczna
11:30 Nowa Sarzyna dworzec PKP
11:10 Lezajsk dworzec PKP
12:20 Kolbuszowa dworzec PKP
14:00 Mielec parking obok dworca PKS
11:30 Przemysl ul. Czarnieckiego CMPA WAGABUNDA
12:10 Jaroslaw dworzec PKS ul. Pruchnicka st. 1
12:30 Przeworsk Dworzec PKS
13:20 Rzeszow Dw. PKS ul. Grottgera
13:50 Ropczyce Dworzec PKS Zielona 1
14:15 Debica dworzec PKS ul. Głowackiego st. 6
15:00 Tarnow dworzec PKS, ul. Dworcowa, /stanowisko międzynarodowe/
15:30 Brzesko Aut. Nádr.,ul. Uczestników Ruchu Oporu
15:50 Bochnia Pl. Pułaskiego - przystanek MPK
09:45 Zamosc Aut. Nádr., Hrubieszowska 1
11:10 Janow Lubelski Dworzec PKS
11:50 Nisko Plac Wolności
12:15 Stalowa Wola Dworzec PKS
13:05 Tarnobrzeg Aut. Nádr. st.2, ul. A. Mickiewicza
12:45 Sandomierz parking przed dworcem PKP
12:40 Ostrowiec Swietokrzyski Dworzec PKP, ul. Żabia 40
13:15 Starachowice dworzec zachodni PKS
10:30 Lublin Dworzec PKS, Al. Tysiąclecia
12:00 Pulawy przystanek POLSKI EXPRESS - zatoka obok dworca PKS
13:00 Radom dworzec PKS
13:45 Skarzysko-Kamienna zatoka MKS, ul. Niepodległości
14:45 Kielce Dworzec PKS
15:30 Jedrzejow Rynek, przystanek MPK/PKS
16:00 Szczekociny Dworzec PKS
16:45 Zawiercie przystanek MZK ul. Sikorskiego
17:00 Tarnowskie Gory dworzec autobusowy, st. nr 2, ul. Pokoju
15:45 Bielsko-Biała Dworzec PKS, dolna płyta, ul. Warszawska
16:45 Pszczyna plac za Kauflandem ul. Broniewskiego
17:00 Zory Dworzec PKS
17:30 Rybnik Dworzec Autobusowy ul. Budowlanych 6 stan. 1
14:45 Sucha Beskidzka Dworzec autobusowy, st. nr 3
15:30 Wadowice Dworzec autobusowy
15:55 Andrychow Dworzec autobusowy
16:20 Kety Dworzec autobusowy
16:55 Oswiecim Przystanek MZK, ul. Konarskiego przy LIDL
16:00 Krakow Aut. Nádr., ul.Bosacka 18
17:15 Katowice Dw. PKS, ul. Piotra Skargi stan. 1-2
17:30 Chorzow Pl. Powstańców Śl.
17:40 Bytom Stanowisko przy Dworcu autobusowym obok PKP, Plac Wolskiego 1
17:45 Zabrze Pl. Warszawski
18:30 Gliwice zajezdnia PKS ul. Pionierów 8
05:45 Udine Autostaz. Viale Europa Unita
07:15 Venezia Dworzec kolejowy hotel Plaza via stazione 36
07:15 Mestre Dworzec kolejowy hotel Plaza via stazione 36
08:00 Padova Piazzale Stazione6/przy stazione FS
09:00 Ferrara Stazione FS Bar Fiorella
09:45 Bologna Autostazione di Bologna – Piazza XX Settembre, 6
11:15 Firenze Piazzale Montelungo Fermata Bus
12:05 Arezzo Via Bernardo Rossellino 11
14:50 Roma Aut. Nádr. Tiburtina nást. 18
15:45 Frosinone Vlak. Nádr. Piazza A. Kambo 2
16:30 Cassino Dálnice
17:00 Caianello Hotel Re di Cuori, Via Ceraselle 1
17:30 Caserta Aut. Nádr.-Piazza Garibaldi
18:10 Napoli Parcheggio Metropark via Corso Arnaldo Lucci
18:45 Pompei Piazza Mercato
19:15 Salerno Piazza Concordia
19:45 Battipaglia Parking vedle Villa Comunale/Bar Consis/
Dopravce: SINDBAD
Zavazadla: 1 bags up to 25kg-free, every next 10 EUR.
Storno podmínky: do 336h: 90%
odjezd od 336h do 48h: 75%
odjezd od 48h do 0h: 10%
Slevy: 10% Skupina 10 osob
10% Ditě od 0-12 let
10% Mládež do 26 let
10% Důchodce od 55 let
50% 1 děti do 12 let (pouze s rodiči)

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací