Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Jízdní řád linky 19 Poland-Italy (1)

10:15 Sanok Dworzec PKS ul. Lipińskiego, stanowisko nr 3
11:15 Krosno Dworzec PKS, ul. Naftowa, stanowisko międzynarodowe
11:55 Jaslo Stacja benzynowa Bliska, ul. Metzgera
12:20 Biecz Przystanek MZK / PKS Rynek
12:50 Gorlice ul. Bardiowska 4
13:20 Grybow przystanek autobusowy, ul. Topolowa
13:50 Nowy Sacz Dworzec PKS
14:25 Limanowa Dworzec autobusowy st. nr 1 BT LimaTur
15:05 Mszana Dolna Dworzec PKS
15:40 Myslenice Dworzec PKS, ul. Słoneczna
11:30 Nowa Sarzyna dworzec PKP
11:10 Lezajsk dworzec PKP
12:20 Kolbuszowa dworzec PKP
14:00 Mielec parking obok dworca PKS
11:30 Przemysl ul. Czarnieckiego CMPA WAGABUNDA
12:10 Jaroslaw dworzec PKS ul. Pruchnicka st. 1
12:30 Przeworsk Dworzec PKS
13:20 Rzeszow Dw. PKS ul. Grottgera
13:50 Ropczyce Dworzec PKS Zielona 1
14:15 Debica dworzec PKS ul. Głowackiego st. 6
15:00 Tarnow dworzec PKS, ul. Dworcowa, /stanowisko międzynarodowe/
15:30 Brzesko Aut. Nádr.,ul. Uczestników Ruchu Oporu
15:50 Bochnia Pl. Pułaskiego - przystanek MPK
09:45 Zamosc Aut. Nádr., Hrubieszowska 1
11:10 Janow Lubelski Dworzec PKS
11:50 Nisko Plac Wolności
12:15 Stalowa Wola Dworzec PKS
13:05 Tarnobrzeg Aut. Nádr. st.2, ul. A. Mickiewicza
12:45 Sandomierz parking przed dworcem PKP
12:40 Ostrowiec Swietokrzyski Dworzec PKP, ul. Żabia 40
13:15 Starachowice dworzec zachodni PKS
10:30 Lublin Dworzec PKS, Al. Tysiąclecia
12:00 Pulawy przystanek POLSKI EXPRESS - zatoka obok dworca PKS
13:00 Radom dworzec PKS
13:45 Skarzysko-Kamienna zatoka MKS, ul. Niepodległości
14:45 Kielce Dworzec PKS
15:30 Jedrzejow Rynek, przystanek MPK/PKS
16:00 Szczekociny Dworzec PKS
16:45 Zawiercie przystanek MZK ul. Sikorskiego
17:00 Tarnowskie Gory dworzec autobusowy, st. nr 2, ul. Pokoju
15:45 Bielsko-Biała Dworzec PKS, dolna płyta, ul. Warszawska
16:15 Pszczyna plac za Kauflandem ul. Broniewskiego
17:00 Zory Dworzec PKS
17:30 Rybnik Dworzec Autobusowy ul. Budowlanych 6 stan. 1
14:45 Sucha Beskidzka Dworzec autobusowy, st. nr 3
15:30 Wadowice Dworzec autobusowy
15:55 Andrychow Dworzec autobusowy
16:20 Kety Dworzec autobusowy
16:55 Oswiecim Przystanek MZK, ul. Konarskiego przy LIDL
16:00 Krakow Aut. Nádr., ul.Bosacka 18
17:15 Katowice Dw. PKS, ul. Piotra Skargi stan. 1-2
17:30 Chorzow Pl. Powstańców Śl.
17:40 Bytom Stanowisko przy Dworcu autobusowym obok PKP, Plac Wolskiego 1
17:45 Zabrze Pl. Warszawski
18:30 Gliwice zajezdnia PKS ul. Pionierów 8
19:15 Wodzislaw Slaski Stacja benzynowa przy rondzie /MC DONALDS
22:20 Brno ul. Videńska - stacja paliw Tesco obok centrum handlowego 'Futurum'
00:15 Wien Stadion Center, Olympiaplatz 2
04:00 Celje stacja benzynowa LOPATA (przy zjeździe Celje Zachód)
04:30 Ljubljana Dworzec autobusowy st. 8
07:10 Venezia Dworzec kolejowy hotel Plaza via stazione 36
07:10 Mestre Dworzec kolejowy hotel Plaza via stazione 36
08:00 Vicenza Dworzec kolejowy
09:30 Verona Aut. Zastavka, Porta Nuova, ul. Cardinale Girolamo
10:45 Modena Aut. Nádr., Via Glauco Gottardi
11:45 Bologna Autostazione di Bologna – Piazza XX Settembre, 6
13:15 Firenze Piazzale Montelungo Fermata Bus
14:05 Arezzo Via Bernardo Rossellino 11
16:50 Roma Aut. Nádr. Tiburtina nást. 18
17:45 Frosinone Vlak. Nádr. Piazza A. Kambo 2
18:30 Cassino Dálnice
19:00 Caianello Hotel Re di Cuori, Via Ceraselle 1
19:30 Caserta Aut. Nádr.-Piazza Garibaldi
20:10 Napoli Parcheggio Metropark via Corso Arnaldo Lucci
20:45 Pompei Piazza Mercato
21:15 Salerno Piazza Concordia
21:45 Battipaglia Parking vedle Villa Comunale/Bar Consis/
10:30 Brescia Dworzec autobusowy, st. 22-23
11:30 Bergamo Aut. Nádr., Pullma-Piazza Marconi
12:30 Milano terminla bus Milano-Lampugnano
14:00 Alessandria Stazione Fs-Via Della Republica
15:30 Genova Piazza Della Vittoria 30 R lato INPS
16:30 Savona Vlak. Nádr., Piazza Aldo Moro
17:40 Taggia Via Boselli 50, vedle banky UniCredit
17:40 Sanremo Via Boselli 50, vedle banky UniCredit
18:20 Monaco Autogril La Scoperta
18:40 Nice Avenue Thiers, GARE SNCF NICE VILLE
19:20 Cannes Boulevard Jean Hibert, parking QUAI MAX LAUBEUF
13:00 Cesena Dw.Kolejowy Via Europa
13:45 Rimini Via A. Fada ( centro studi )
15:15 Ancona Dw. Kolejowy Piazza Rosetti
16:05 Civitanova Marche Benzinka Esso Via Silvio Pellico 46
16:20 Porto San Giorgio Parkoviště, Via Santa Vittoria 5
16:35 San Benedetto del Tronto Dálnice vedle hotelu TRUCK ONE Via San Giovanni Scaffa
16:55 Giulianova Parking/Hotel Breaking via Italia
17:35 Pescara Stazione FS, piazza della Republica
18:35 Lanciano Contrada Santa Calcagna 69 stacja AGIP obok baru Saquella
19:05 Termoli Terminal Bus, Via Martiri della Resistenza, 174-176, 86039
19:30 San Severo Stazione FS, Piazza della Constutizione 1
20:05 Foggia Piazza della stazione Fs-Piazalle Vittorio Veneto
20:45 Cerignola Aut. Nádr., ul. Via dei Mandorli, naproti čerpací stanice Tamoil
21:50 Bari Dworzec kolejowy Piazza Aldo Moro
22:45 Taranto dworzec kolejowy Vialle Duca d'Aosta
23:35 Brindisi Via Galanti 1 Ist. Prof.
23:55 Lecce Parking na wprost hotelu Tiziano
Dopravce: SINDBAD
Zavazadla: 1 bags up to 25kg-free, every next 10 EUR.
Storno podmínky: do 336h: 90%
odjezd od 336h do 48h: 75%
odjezd od 48h do 0h: 10%
Slevy: 10% Ditě od 0-12 let
10% Mládež do 26 let
10% Důchodce od 55 let
10% Skupina 10 osob
50% 1 děti do 12 let (pouze s rodiči)

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací