Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Jízdní řád linky 2035 Париж - Рига

09:00 Paris 112 Rue de Maubeuge (Gare du Nord)
13:20 Brussel Central Station, Rue Cardinal Mercierstraat
14:40 Antwerpen Berchem Railway Station, Borsbeekbrug opposite Post House
17:45 Duisburg Otto-Keller-Straße
18:40 Dortmund ZOB, Steinstrasse
20:15 Bielefeld Bahnhof Brackwede, Eisenbahnstr. 42
21:50 Hannover Aut. Nádr., Rundestraße 12
08:30 Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
10:05 Ostrow Mazowiecka ul. Pilata 3 (przy Dw. PKS)
11:35 Bialystok Dw. Autobusowy, Monte Casino 8
13:00 Augustow Parking przy ul. Koscielnej
13:55 Suwalki ul. Utrata (przy Dw. PKS)
16:15 Marijampolė Autobusu stotis, ul.Stoties 2 B
17:20 Kaunas Kaunakiemio g. 9,
19:00 Vilnius Autobusu stotis, Sodu g.22
20:45 Panevėžys Autobusu stotis, Savanoriu a. 5
23:00 Riga Aut. Nádr., ul.Pragas iela 1
Dopravce: Ecolines Estonia OU
Zavazadla: 1 bag up to 30kg(50x50x80)-free, every next from 10 EUR.
Storno podmínky: do 24h: 80%
odjezd od 24h do 1h: 50%
po 1h: jízdenka je nevratná
Slevy: 10% Ditě od 13-18 let
10% Student (Euro26)
10% Student (ISIC)
10% Student (ITIC)
10% Mládež do 26 let
10% Důchodce od 60 let
50% Děti 5-12 let (pouze s rodiči)
50% Děti 0-5 let (pouze s rodiči)

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací