Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Jízdní řád linky 2252 Rotterdam - Warszawa - Riga

06:45 Rotterdam Bus stop Nr. 15 at Conradstraat (50 m from Weena)
07:20 Den Haag Centraal station
08:25 Amsterdam Autobusová zastávka na Radarweg naproti vlakovému nádraží Amsterdam Sloterdijk
09:15 Utrecht Bus Stop at Croeselaan 81
10:20 Arnhem City Bus Stop “Bouriciusstraat” on Amsterdamseweg, near Railway Station
10:50 Apeldoorn Crossing Stationsstraat and Stationsplein opposite Railway Station
11:35 Zwolle Bus Stops on Stationsplein near Railway Station
13:05 Groningen Bus Stop on Stationsweg between stands A and B opposite Railway Station
15:00 Oldenburg ZOB, Karlstrasse (Hbf)
16:05 Bremen ZOB Fernlinien, Breitenweg
18:10 Hamburg ZOB, Bussteig D, Adenauerallee
22:00 Berlin ZOB am Funkturm, Masurenallee 4-6
06:15 Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
07:50 Ostrow Mazowiecka ul. Pilata 3 (przy Dw. PKS)
09:20 Bialystok Dw. Autobusowy, Monte Casino 8
10:45 Augustow Parking przy ul. Koscielnej
11:40 Suwalki ul. Utrata (przy Dw. PKS)
14:00 Marijampolė Autobusu stotis, ul.Stoties 2 B
16:45 Siauliai Autobusu stotis, Tilzes g.109
18:05 Jelgava City bus stop "Autoosta" on the Pasta str.
19:30 Riga Aut. Nádr., ul.Pragas iela 1
Dopravce: ECOLINES
Zavazadla: Luggage: 1 bag up to 30kg(50x50x80)-free, every next from 10 EUR.
Storno podmínky: do 24h: 80%
odjezd od 24h do 1h: 50%
po 1h: jízdenka je nevratná
Slevy: 10% Ditě od 13-18 let
10% Mládež do 26 let
10% Důchodce od 60 let
10% Student (Euro26)
10% Student (ISIC)
10% Student (ITIC)
50% Děti 0-5 let (pouze s rodiči)
50% Děti 5-12 let (pouze s rodiči)

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací