Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Jízdní řád linky 229 Praha - Krivoy Rog

11:30 Brno Aut. Nádr. "Zvonařka"
13:00 Olomouc Aut. Nádr., Sladkovského 142/37
14:30 Ostrava Aut. Nádr. nást.5
16:00 Katowice Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1 pl.8-9
17:30 Krakow Aut. Nádr., ul.Bosacka 18
20:00 Rzeszow Dw. PKS ul. Grottgera
01:00 Krakovets celnice (UA-PL)
02:30 Lviv Aut. Nádr., ul. Strijska 109
05:30 Rivne Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
08:00 Zhytomyr Aut. Nádr., Kievskaja 93
10:00 Kiev Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.)
10:50 Kiev airport Boryspil Terminal
13:30 Cherkasy Aut. Nádr.
15:30 Kirovohrad Aut. Nádr., Olexandrijske s. 1
17:30 Kryvyi Rih Aut. Nádr., Dnepropetrovka dalnice 1a
Dopravce: Musil Tour s.r.o.
Zavazadla: 1 bag up to 25kg(30x60x80)-free, every next from 10 USD or 80 UAH
Storno podmínky: do 48h: 85%
odjezd od 48h do 24h: 50%
po 24h: jízdenka je nevratná
Slevy: 10% Student (ISIC)
10% Důchodce od 60 let
50% Ditě od 4-12 let
80% Ditě od 0-4 let

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací