Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Jízdní řád linky 278 Liberec - Ivano-Frankovsk

12:30 Praha Aut. Nádr. "Florenc"
15:30 Brno Aut. Nádr. "Zvonařka"
17:30 Bratislava Aut. Nádr. "Mlynske Nivy", nást.14
18:50 Nitra Staničná 1563/1, pl. 6B
20:30 Zvolen Balkán 53 pl.6
22:30 Rožňava Aut. Nádr., nast.2
23:30 Košice Aut. Nádr., nast.2, Stanicne nam. 9
00:00 Michalovce Lastomírska 831/1
02:00 Vysne Nemecke celníce (SK-UA)
05:10 Uzhgorod Aut. Nádr., ul.Stancijna 2
06:10 Mukachevo Aut. Nádr., Akademika Pavlova 214
07:40 Khust Aut. Nádr. ul. Ivana Franka 118
08:50 Tyachiv Aut. Nádr., ul. Mayakovskogo 4a
10:00 Rachiv Aut. Nádr. ul. Privokzalna 11
11:50 Nadvirna Aut. Nádr., ul.Vokzalna 2
12:30 Ivano-Frankivsk Aut. Nádr., ul. Zaliznična 30
Dopravce: Maskaljuk Dmytro
Storno podmínky: do 48h: 85%
odjezd od 48h do 24h: 50%
po 24h: jízdenka je nevratná
Slevy: 10% Důchodce od 60 let
10% Studenti do 25 let
50% Ditě od 4-12 let
80% Ditě od 0-4 let

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací