Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Jízdní řád linky 296 Gaisyn - Kiev

15:20 Gaisyn Aut. Nádr., 1 Travnja 129
15:33 Guncha Request stop
15:47 Kamyanigirka (Illinetskiy r-n) Request stop
16:00 Dashiv Gorkyoho str. 16
16:10 Kalnik (Vinnytska obl.) Request stop
16:22 Pariivka Request stop
16:29 Babyn Request stop
17:00 Orativ (Vinnytska obl., village) Nevskogo str. 20
17:09 Zhyvotivka Request stop
17:25 Akimovka (Orativskiy r-n) Przystanek na żądanie
17:32 Bugaivka (Oratovskiy r-n) Request stop
17:50 Tetiiv Lenina str. 20
18:35 Volodarka Request stop
20:45 Kiev Bus Station "Pivdenna", metro "Ippodrom", Ak.Glushlova str, 3
Dopravce: VasilkivTransAvto
Zavazadla: 1 bag and hand luggage - free of charge, every next - 10% of the ticket price
Storno podmínky: do 72h: 75%
odjezd od 72h do 24h: 50%
po 24h: jízdenka je nevratná

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací