Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Jízdní řád linky 333 Praha - Krakow - Kharkov

08:30 Praha Aut. Nádr. "Florenc"
11:30 Brno Aut. Nádr. "Zvonařka"
13:00 Olomouc Sladkovského 142/37
14:30 Ostrava Aut. Nádr. nást.5
16:00 Katowice Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1
17:30 Krakow Aut. Nádr., ul.Bosacka 18
20:00 Rzeszow Dw. PKS ul. Grottgera
01:00 Krakovets celnice (UA-PL)
02:30 Lviv Aut. Nádr., ul. Strijska 109
05:30 Rivne Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
08:00 Zhytomyr Aut. Nádr., Kievskaja 93
10:30 Kiev Aut.Nádr. "Dachnaja", pr.Peremogy 142
11:10 Kiev Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.)
12:00 Kiev Aut. Nádr. "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja nam.3
12:40 Kiev airport Boryspil Terminal
14:10 Pyriatyn Aut. Nádr., Chervonoarmejska 154
14:50 Lubny Aut. Nádr., Radyanska 157
17:00 Poltava Aut. Nádr., ul.Velikotirnovskaya 7
19:15 Kharkiv Aut. Nádr., prospekt Gagarina 22
Dopravce: Musil Tour s.r.o.
Zavazadla: 1 bag up to 25kg(30x60x80)-free, every next from 10 USD or 80 UAH
Storno podmínky: do 48h: 85%
odjezd od 48h do 24h: 50%
po 24h: jízdenka je nevratná
Slevy: 10% Důchodce od 60 let
10% Student (ISIC)
50% Ditě od 4-12 let
80% Ditě od 0-4 let

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací