Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Jízdní řád linky 350 Rakhov - Praha

13:00 Rachiv Aut. Nádr. ul. Privokzalna 11
14:50 Tyachiv Aut. Nádr., ul. Mayakovskogo 4a
15:40 Khust Aut. Nádr. ul. Ivana Franka 118
16:40 Irshava Aut. Nádr., ul.Gagarina 42
17:40 Mukachevo Aut. Nádr., Akademika Pavlova 14
18:40 Uzhgorod Aut. Nádr., ul.Stancijna 2
22:35 Poprad Aut. Nádr.
00:35 Žilina Aut. Nádr.
04:50 Brno Aut. Nádr. "Zvonařka"
06:10 Hradec Králové Terminal nást.H3
07:30 Praha Aut. Nádr. "Želivského"
Dopravce: Regabus
Zavazadla: 1 bag up to 25kg - free, every next from 7 EUR
Storno podmínky: do 48h: 75%
odjezd od 48h do 6h: 50%
po 6h: jízdenka je nevratná
Slevy: 10% Student (Euro26)
10% Student (ISIC)
10% Důchodce od 60 let
20% Ditě od 10-15 let
50% Ditě od 4-10 let
80% Ditě od 0-4 let

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací