Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Jízdní řád linky 369 Kiyv - Talne

07:35 Kiev Aut. Nádr. "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja nam.3
08:50 Bila Tserkva Bus Stop near tire factory, M-05 87km
09:55 Zhashkiv Aut. Nádr.
10:08 Sorokotyaga Aut. Nádr.
10:15 Okhmativ Aut. Nádr.
10:30 Berezivka (Mankivskiy r-n) Aut. Nádr.
10:55 Buky (Cherkaska obl.) Aut. Nádr.
11:25 Mankivka (Cherkaska obl.) Aut. Nádr.
11:33 Potash Aut. Nádr.
11:48 Rogy Aut. Nádr.
11:52 Potash (Talnovskiy r-n) Aut. Nádr.
12:00 Moshuriv Aut. Nádr.
12:15 Talne Aut. Nádr.
Dopravce: Avtotranzit
Zavazadla: 1 baggage - 10% of the ticket price
Dodatečná informace: Carriage of animals is not possible
Storno podmínky: do 72h: 75%
odjezd od 72h do 24h: 50%
odjezd od 24h do 4h: 25%
po 4h: jízdenka je nevratná

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací