Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Jízdní řád linky 370 Тальне - Киев

16:00 Talne Aut. Nádr.
16:15 Moshuriv Aut. Nádr.
16:25 Potash (Talnovskiy r-n) Aut. Nádr.
16:30 Rogy Aut. Nádr.
16:47 Potash Aut. Nádr.
17:00 Mankivka (Cherkaska obl.) Aut. Nádr.
17:35 Buky (Cherkaska obl.) Aut. Nádr.
17:48 Berezivka (Mankivskiy r-n) Aut. Nádr.
18:04 Okhmativ Aut. Nádr.
18:11 Sorokotyaga Aut. Nádr.
18:40 Zhashkiv Aut. Nádr.
19:41 Bila Tserkva Bus Stop near tire factory, M-05 87km
20:55 Kiev Bus Station "Centralniy", Prospekt Nauki 1
Dopravce: Avtotranzit
Zavazadla: 1 baggage - 10% of the ticket price
Dodatečná informace: Carriage of animals is not possible
Storno podmínky: do 72h: 75%
odjezd od 72h do 24h: 50%
odjezd od 24h do 4h: 25%
po 4h: jízdenka je nevratná

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací