Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Jízdní řád linky 374 Прага - Кишинев

11:30 Praha Aut. Nádr. "Florenc"
14:30 Brno Aut. Nádr. "Zvonařka"
23:30 Arad Autogara str.6 Vanatori 2-4
02:30 Deva Autogara, parcare McDonalds
03:30 Sebes Autogara Voltrans
04:30 Sibiu Aut. Nádr. Turnișor
05:45 Fagaras B-dul Unirii 13
07:00 Brasov Autogara Bartolomeu
09:00 Onesti Autogara, Bulevardul Republicii 78
09:45 Adjud Autogara, Strada Tineretului 35
10:30 Tecuci Autogara Gegi, str.Transilvaniei
11:30 Barlad Autogara Mare din Barlad, str. General Vasile Milea
13:00 Husi Autogara, «AUTOBUZUL», Strada Dobrina
15:00 Kishinev Aut. Nádr. "SUD" ul. Chincest 145
15:30 Kishinev Hotel Kishinev Bulvar Konstantin Negruti 7
Dopravce: ORLAN s.r.o.
Zavazadla: 1 bag up to 25kg(50x50x80)-free, every next from 300 CZK.
Storno podmínky: do 48h: 90%
odjezd od 48h do 24h: 80%
odjezd od 24h do 12h: 50%
odjezd od 12h do 2h: 20%
po 2h: jízdenka je nevratná
Slevy: 10% Důchodce
10% Student
50% Ditě od 5-12 let
80% Ditě od 0-5 let

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací