Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Jízdní řád linky 383 Либерец-Прага-Рахов (7)

16:00 Liberec Aut. Nádr., ul.Vaňurova 885/5
17:00 Mlada Boleslav Aut. Nádr., tř. Václava Klementa 1459
18:30 Praha Aut. Nádr. "Florenc"
21:00 Brno Aut. Nádr. "Zvonařka"
00:55 Katowice Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1
02:15 Krakow Aut. Nádr., ul.Bosacka 18
04:15 Rzeszow Dw. PKS ul. Grottgera
10:40 Lviv Aut. Nádr., ul. Strijska 109
11:50 Stryi Aut. Nádr., ul Vokzalnaja 7
12:50 Dolyna Aut. Nádr., ul.Privokzalna 1
13:55 Kalush Aut. Nádr., ul.Privokyalna 15
15:00 Ivano-Frankivsk Aut. Nádr., ul. Zaliznična 30
16:35 Nadvirna square near Eternal flame
17:05 Delatyn Center
19:00 Rachiv Aut. Nádr. ul. Privokzalna 11
Dopravce: D.M.D. Group
Zavazadla: 1 bag up to 25kg(30x60x80)-free, every next from 10 USD or 80 UAH
Dodatečná informace: Carriage of animals with all documents is possible, 20-50% of tickets price needed.
Storno podmínky: do 24h: 85%
odjezd od 24h do 12h: 50%
po 12h: jízdenka je nevratná
Slevy: 10% Důchodce od 60 let
10% Student (ISIC)
50% Ditě od 0-12 let

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací