Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Jízdní řád linky 383 Либерец-Прага-Рахов

09:30 Liberec Aut. Nádr., ul.Vaňurova 885/5
10:45 Mlada Boleslav Aut. Nádr., tř. Václava Klementa 1459
12:30 Praha Aut. Nádr. "Florenc"
15:30 Brno Aut. Nádr. "Zvonařka"
18:30 Ostrava Benzinka Shell
19:20 Katowice Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1
21:00 Krakow Aut. Nádr., ul.Bosacka 18
23:00 Rzeszow Dw. PKS ul. Grottgera
05:00 Lviv Aut. Nádr., ul. Strijska 109
06:15 Stryi Aut. Nádr., ul Vokzalnaja 7
07:15 Dolyna Aut. Nádr., ul.Privokzalna 1
08:00 Kalush Aut. Nádr., ul.Privokyalna 15
08:45 Ivano-Frankivsk Aut. Nádr., ul. Zaliznična 30
10:30 Nadvirna square near Eternal flame
11:00 Delatyn Center
11:00 Rachiv Aut. Nádr. ul. Privokzalna 11
Dopravce: D.M.D. Group
Zavazadla: 1 bag up to 25kg(30x60x80)-free, every next from 10 USD or 80 UAH
Dodatečná informace: Carriage of animals with all documents is possible, 20-50% of tickets price needed.
Storno podmínky: do 24h: 85%
odjezd od 24h do 12h: 50%
po 12h: jízdenka je nevratná
Slevy: 10% Důchodce od 60 let
10% Student (ISIC)
50% Ditě od 0-12 let

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací