Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Jízdní řád linky 383 Rachiv-Praha-Liberec

09:30 Rachiv Aut. Nádr. ul. Privokzalna 11
11:00 Delatyn Center
11:30 Nadvirna square near Eternal flame
13:00 Ivano-Frankivsk ul, Pasečnaja, Aut. nadr.
13:45 Kalush Aut. Nádr., ul.Privokyalna 15
14:35 Dolyna Aut. Nádr., ul. Sevchenka 1A
15:45 Stryi Aut. Nádr., ul Vokzalnaja 7
17:15 Lviv Aut. Nádr., ul. Strijska 109
21:00 Rzeszow Dw. PKS ul. Grottgera
23:50 Krakow Aut. Nádr., ul.Bosacka 18
00:10 Krakow airport Letiště
01:20 Katowice Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1
02:50 Ostrava Benzinka Shell
05:50 Brno Aut. Nádr. "Zvonařka"
08:50 Praha Aut. Nádr. "Florenc"
09:50 Mlada Boleslav Aut. Nádr., tř. Václava Klementa 1459
11:00 Liberec Aut. Nádr., ul.Vaňurova 885/5
Dopravce: D.M.D. Group
Zavazadla: 1 bag up to 25kg(30x60x80)-free, every next from 10 USD or 80 UAH
Dodatečná informace: Carriage of animals with all documents is possible, 20-50% of tickets price needed.
Storno podmínky: do 48h: 85%
odjezd od 48h do 24h: 50%
po 24h: jízdenka je nevratná
Slevy: 10% Důchodce od 60 let
10% Student (ISIC)
50% Ditě od 4-12 let
80% Ditě od 0-4 let
99% Služební

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím