Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Jízdní řád linky 385 Khmelnytskyy - Yampol

06:00 Khmelnytskyi Aut. Nádr. - 2, ul. Shevchenka 66
06:25 Khmelnytskyi Aut. Nádr., Vinnytske shose str.23
07:13 Bokyiivka Zastavka na znamení
07:26 Viitivtsi (Khmelnytska obl.) Zastavka na znamení
07:31 Pisarivka (Volochiskiy r-n) Zastavka na znamení
07:42 Gaidaiky (Хмельницька обл.) Zastavka na znamení
07:51 Kupil Zastavka na znamení
08:00 Bogdanivka (Khmelnytska obl.) Zastavka na znamení
08:11 Bazalia Zastavka na znamení
08:22 Karaina Zastavka na znamení
08:30 Pidlisky, Khmelnytska obl Zastavka na znamení
08:45 Teofipol (Khmelnitska obl.) Aut. Nádr. ul.Shchorsa, 23
08:52 Korovye Zastávka na požádání
08:59 Turivka (Teofipilskiy r-n) Zastavka na znamení
09:06 Danylivka (Khmelnytska obl.) Zastavka na znamení
09:11 Denysivka (Khmelnytska obl.) Zastávka na požádání
09:20 Semeniv (Bilogorskiy r-n) Zastavka na znamení
09:35 Bilogirya (Khmelnytska obl.) Aut. Nádr.
09:40 Mokrovolya Zastavka na znamení
09:48 Zhemelyntsi Zastavka na znamení
09:54 Sushivtsi Zastavka na znamení
10:00 Vodychky (Khmelnytska obl.) Zastavka na znamení
10:05 Tykhomel Zastavka na znamení
10:10 Yampil (Khmelnitska obl.) Zastávka na požádání
Dopravce: Podllya Tour
Dodatečná informace: БАЗ ВХ 0180 АА ATAMAN ВХ 4501 ВМ
Storno podmínky: do 240h: 80%
odjezd od 240h do 120h: 50%
odjezd od 120h do 48h: 20%
po 48h: jízdenka je nevratná

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací