Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Jízdní řád linky 386 Yampol - Khmelnytskyy

11:10 Yampil (Khmelnitska obl.) Zastávka na požádání
11:16 Tykhomel Zastavka na znamení
11:21 Vodychky (Khmelnytska obl.) Zastavka na znamení
11:27 Sushivtsi Zastavka na znamení
11:33 Zhemelyntsi Zastavka na znamení
11:41 Mokrovolya Zastavka na znamení
11:50 Bilogirya (Khmelnytska obl.) Aut. Nádr.
11:59 Semeniv (Bilogorskiy r-n) Zastavka na znamení
12:08 Denysivka (Khmelnytska obl.) Zastávka na požádání
12:13 Danylivka (Khmelnytska obl.) Zastavka na znamení
12:19 Turivka (Teofipilskiy r-n) Zastavka na znamení
12:26 Korovye Zastávka na požádání
12:35 Teofipol (Khmelnitska obl.) Aut. Nádr. ul.Shchorsa, 23
12:43 Pidlisky, Khmelnytska obl Zastavka na znamení
12:51 Karaina Zastavka na znamení
13:03 Bazalia Zastavka na znamení
13:14 Bogdanivka (Khmelnytska obl.) Zastavka na znamení
13:22 Kupil Zastavka na znamení
13:31 Gaidaiky (Хмельницька обл.) Zastavka na znamení
13:41 Pisarivka (Volochiskiy r-n) Zastavka na znamení
13:46 Viitivtsi (Khmelnytska obl.) Zastavka na znamení
14:01 Bokyiivka Zastavka na znamení
14:55 Khmelnytskyi Aut. Nádr., Vinnytske shose str.23
15:00 Khmelnytskyi Aut. Nádr. - 2, ul. Shevchenka 66
Dopravce: Podllya Tour
Dodatečná informace: БАЗ ВХ 0180 АА ATAMAN ВХ 4501 ВМ
Storno podmínky: do 240h: 80%
odjezd od 240h do 120h: 50%
odjezd od 120h do 48h: 20%
po 48h: jízdenka je nevratná

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací