Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Jízdní řád linky 415 Киев - Созополь

07:00 Kiev Stanice metra "Palats "Ukraina", parking
08:30 Zhytomyr Vesnice Zarechany, OKKO gas station
11:00 Vinnytsia Zarvantsy village, Molodezhnaya str.29, gas station WOG
13:00 Khmelnytskyi road N03 Zhytomyr - Chernivtsi 192km/ WOG gas station
14:45 Kamianets-Podilskiy M.Hrushevskyi sq. 2, gas station OKKO
16:45 Chernivtsi Korovia village, Hlavnaya str.9, gas station Lukoil
07:00 Kavarna route Varna - Durankulak
07:40 Balchik Gas Station "Lafi"
08:00 Albena Bus Station
08:10 Kranevo "Top Market" bus station
08:20 Zlatni pyasatsi Управление
08:35 Slanchev Den Bus Station
08:40 Saints Constantine and Helena Parking near complex
09:00 Varna "Poligraphia" bus station
09:30 Kamchia развилка на Камчию
09:40 Byala АЗС у дороги
09:50 Obzor Aut. Nádr.
10:10 Slanchev Bryag Parking Doris 200m near bus station, hotel Grand Kamelia 1,2
10:30 Nesebar Hotel Fiesta Panorama
10:35 Ravda post,restaurant Tornado
10:40 Aheloy restaurant Black And White
10:50 Pomorie Bus Station in new town
11:20 Sarafovo zastavka airport
12:00 Burgas Gas Station Lukoil - circle on the road to Varna
12:25 Chernomorets on the route (under the bridge)
12:40 Sozopol restaurant Cherno more
Dopravce: ODD Doris
Storno podmínky: do 48h: 90%
odjezd od 48h do 24h: 80%
odjezd od 24h do 12h: 50%
po 12h: jízdenka je nevratná

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací