Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Jízdní řád linky 419/1 Прага - Киев (доп)

11:00 Praha Aut. Nádr. "Florenc"
13:45 Brno Aut. Nádr. "Zvonařka"
16:00 Frydek-Mistek Zastavka na znamení
16:30 Český Těšín celnice (CZ-PL)
19:30 Krakow Aut. Nádr., ul.Bosacka 18
22:00 Rzeszow Dw. PKS ul. Grottgera
23:00 Jaroslaw Dw. PKS, Plac Więźniów Oświęcimia
01:00 Krakovets celnice (UA-PL)
03:00 Lviv Aut. Nádr., ul. Strijska 109
07:00 Rivne Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
10:45 Zhytomyr Aut. Nádr., Kievskaja 93
13:00 Kiev Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.)
Dopravce: KiyPasTrans, ATP-7
Storno podmínky: do 48h: 90%
odjezd od 48h do 24h: 80%
odjezd od 24h do 12h: 50%
odjezd od 12h do 2h: 20%
po 2h: jízdenka je nevratná
Slevy: 10% Skupina 10 osob
40% Ditě od 5-12 let
99% Ditě od 0-5 let

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací