Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Jízdní řád linky 419/1 Praha - Kiev

11:00 Praha Aut. Nádr. "Florenc"
13:45 Brno Aut. Nádr. "Zvonařka"
16:00 Frydek-Mistek Příborská 1000, Opel autosalon
16:30 Český Těšín celnice (CZ-PL)
19:30 Krakow Aut. Nádr., ul.Bosacka 18
22:00 Rzeszow Dw. PKS ul. Grottgera
23:00 Jaroslaw Dw. PKS, Plac Więźniów Oświęcimia
01:00 Krakovets celnice (UA-PL)
03:00 Lviv Aut. Nádr., ul. Strijska 109
07:00 Rivne Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
10:45 Zhytomyr Aut. Nádr., Kievskaja 93
13:00 Kiev Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.)
Dopravce: KiyPasTrans, ATP-5
Zavazadla: 1 bag up to 20kg(60x40x20)-free, every next from 100 CZK or 50 UAH
Dodatečná informace: Permit the carriage of cats and dogs in the presence of all documents (in season - the information necessary to specify), extra pay - 300UAH
Storno podmínky: do 48h: 90%
odjezd od 48h do 24h: 80%
odjezd od 24h do 12h: 50%
odjezd od 12h do 2h: 20%
po 2h: jízdenka je nevratná
Slevy: 50% Ditě od 5-12 let
80% Ditě od 0-4 let

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím